Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Üye silindi 1004

Wano'dan sonra tayfa demir çelik işine girecek Kid'le anlaşıp. Sonuçta Wano böyle bir savaştan sonra çok yıpranacak. İki lanetli kılıçta kırılacak onları demir çelik ustası Hüseyin-sama'ya verecekler o da kırılmış bu lanetli kılıçları birleştirip Zoro'ya tek bir kılıç yapacak. Bu lanetli kılıç Zoro'nun kılıcı olacak ve ismi 'Kaido'yu seven değil kesen sevilir' olacak. Japoncası Sandia Kaidokusu Oda'nın verdiği spoilera göre. Sanji'nin sol kulağı kopacak bu yüzden yaptığı yemeklerin kalitesini tutturamayacak malum kulak memesi kıvamına getiremeyen bilmeyen adamdan aşçı olmaz. Sanji'yi tayfadan gönderecekler onun yerine Wano'dan bir suşi ustası gelecek tayfaya.

D'nin anlamı Danyel. Hemen açıklıyorum:
Kayıp yüzyıldan önce büyük bir krallık vardı. Bu krallığın veliaht prensinin bir erkek çocuğu oldu. Kral torunuma benim adımı yani "Danyel" ismini koyun dedi. Ancak prensin karısı çok cazgır bir kadındı. Prensin aklına girdi. "Dantel neymiş, dede ismi gibi. Hangi çağda yaşıyoruz. Bu devirde babanın adını koyma adeti mi kaldı." dedi. Sonunda karısının sözünü dinleyen prens çocuğun adını Danyel koymayacağını babasına söyledi. Buna çok sinirlenen kral oğlunu uyardı. Eğer kendi adını koymazsa onu evlatlıktan reddedeceğini söyledi. Çocuğun adı Danyel olacak, olmayacak derken prens, karısının da gazıyla, babasına karşı çıktı. Kral, prensi krallıktan kovdu. Prensin karısı bu sefer de zenginlikten mahrum kalmamak için prensi babasına karşı kışkırttı. Prens ayaklandı ve babasıyla büyük bir savaş yaptı. Savaşın sonunda prens kazandı ve tahta geçti. Kral Danyel'in soyundan gelenlere ise kısaca D. dendi. D'ler hala kralın hayali olan babasının adını koyma geleneğini sürdürüyor. O yüzden hepsinin adında D. var. Hayaller asla ölmez...

Shanks, Luffy ile karşılaştığında diz çöker ve ''KAPTANIM'' diye seslenir.Böylece Shanks Luffy'nin emrine girerek doğruca RAFTAL'e giderler.

Nette gezerken rastladım, konunun hakkını verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık