Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Elbaf'ta meyve olsa Hajrudin Dressrosa'ya gelmezdi sanki ya..

Edit : bütün meyve tahminlerimi Wano'ya saklıyorum. İtte köpekte bile meyve çıktı gördüğümüz Wano'lularda ya.
Elbaf, Usopp'un arcı olacak gibi. Orada güçleneceğini düşünüyorum. Belki devler, Oimo ve Kashi için yaptıklarından dolayı minnettar olup Usopp'a güçlenmesi için yardım edebilirler. İyi bir meyve yese süper olurdu. Bakalım artık hayırlısı. Meyve dışındakiler yüksek ihtimal olacak da meyve yemesini de isterdim açıkçası :bilmem:

Usopp New World powerupını aldı ya Dressrosa'da, çok bişey beklemeyin bence daha.
Zaten karakter tasarımı olarak süper olmaması lazım ki Usopp'luğundan taviz vermesin :D
Bence, en fazla Raid Suit belki biraz yardımcı olur Usopp'a o kadar. Onu bile beklemiyorum açıkcası.

Usopp'un gözlem haki zaten rakip saldırılardan sıyrılmasını sağlayan tipte gözlem hakisi değil. Meyveyi ziyan eder eğer yerse.
Yine de seri sonuna daha var o yüzden bir iki p-up daha bekliyorum. En azından bir silah alabilir eline :bilmem:
Bak onu doğru söyledin :D
Onun hakkında da bir kaç şey söylemiştim. Sanji'nin kıyafete renklendirme olarak yardımcı olabilir. Kıyafetin silah işlerine Franky bakar büyük ihtimal.

Gözlemini keskin nişancılığıyla birlikte kullanırsa efsane olur.

Dragon garp ı öldürür. Luffyle dragon düşman olur. Baba oğul birbirini keserler. Dragon ölürken senin baban akauni der.

Reverie arcının en büyük olayı dragonun, kaido'nun gökyüzü adasından düşmesi gibi toplantı odasının tam merkezine muhteşem bir girişle girmesi olacak. Amiraller olayın şokundanmıdır bilinmez müdahele edemeyecekler, dragon konuşması ile krallıkları kendi tarafına çekmeye çalışacak bazı krallıklar(tayfa ile iyi olan) dragonun konuşmasına kulak verecekler ve böylelikle krallar savaşı başlamış olacak, Tek bir egemen gücün olduğu dünya hükümeti'ni tanımayan krallıklar öncülüğünü dragonun yaptığı dünya hükümeti benzeri bir yapılanmaya gidecekler, adına da 800 yıl önceki hüküm sürdüğü D.'lerin antik krallığının ismi verilecek. Puzzle'ın son parçasını raftel'de bulan Monkey D. Luffy... devamı belli

Karasakal: çıktım karşına shanks. Herkese beni şikayet etmişsin geldim işte karşına
shanks: kral haki çakar
Karasakal: şaşkın bir şekilde bakar
shanks: kral haki çakar
karasakal: kurozu ardından çakar depremi
shanks: karizma bir poz verir
karasakal: bi deprem yumruğu daha çakar
shanks: abi bokunu yiyem vurma ben kutsal ejderlerin adamıyım. Kral hakim var diye yonkou yaptılar vurma abi
Karasakal: ulan ben bir D yim bide gelmiş kutsalların köpeğiyim diyorsun.Karasakal eline kralın hakisinin kokasını yapar shanksa gavura vurur gibi vurur.

bb vistanın kolunu alıp dünya hükümetine teslim eder.
vegapunk son ve en güçlü ürününü ortaya koyar.
shankfista ortaya çıkar.
vista shanksın sol kolu olur.

OP evreninde şeytanlar var. Ve onlar gerçekten özel yeteneklerini aktardıkları meyveler yapmışlar. Sonra da saldım çayıra :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık