Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Robin hamiledir. Luffy'nin kardeşi olur. Zoro'nun canı sıkılır ve Usopp'u öldürür. Nami paralar ile kaçar ve Law'a gider. Dof önce Law'ı öldürür ve sonra Nami'yi parçalar ve köle olarak yanında gezdirir. Sonra Dof Robin'i ele geçirir ve Dragon'a şantaj yapar. Bu arada Luffy hariç herkesi öldürür. Sanji ise zaten tayfasını bırakıp gitmiştir. Kardeşleri ile kadınlar adasını ele geçirir ve hepsini Köle yapar.
Demek Dövme surat o yüzden sorup duruyormuş Robin'i.:alkis:

Robin hamiledir. Luffy'nin kardeşi olur. Zoro'nun canı sıkılır ve Usopp'u öldürür. Nami paralar ile kaçar ve Law'a gider. Dof önce Law'ı öldürür ve sonra Nami'yi parçalar ve köle olarak yanında gezdirir. Sonra Dof Robin'i ele geçirir ve Dragon'a şantaj yapar. Bu arada Luffy hariç herkesi öldürür. Sanji ise zaten tayfasını bırakıp gitmiştir. Kardeşleri ile kadınlar adasını ele geçirir ve hepsini Köle yapar.
Ağzımdaki pastayı püskürtmeme sebebiyet verdin ilk cümle ile. Tebrikler. :(

Sanji antik silah uranüs olur.Yeni dünyada hala plütonu arayan crocodile'ın karşısına antik silah plüton'un sahibi enel çıkar ve crocoyu alaycı bi şekilde tokatlar....

Açık söyleyim şüpheleniyorum, Robin'nin huyu suyu değişti.

Gülmem gerekirken niye somurtuyorsun, ortalık Nami'ye kaldı işte.
Birde acıkmıyorum diyorsun 9 öğün yiyorsun, ne ara acıkacaksın?
Benim tek umudum Nami'de çıkacak olan haki.
Benim acıkma aralıklarım çok garip. Saat başı acıkırım normalde. Bir gün kadar hiç acikmayinca garipsemiştim. :l

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık