Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Son kısma kadar güzel gidiyordu. Fakat editörler müdahale edip İm olmayı seçtirirdi. Böylece One Pice Zero'yu yazmaya başlardı Oda. Zoro/Nami, Sanji/Robinin çocukları üzerinden yeni hikaye, yeni maceralar...
Teşekkürler.Ama saçma spoilerda bile Luffy sonunda ölür kaçarı yok.

Ah bir meyveyi kullanabilseydim demesinden daha iyi. :D Benim hoşuma gitti. Fiziksel olarak kapısıp Queen'in yenecek bak yazıyorum buraya.:D
Seni saçma spoiler hikayeme alayım ben. Bak yukarıda oku Queen olayını. :D

Bu arc Sanji öldürülür. Aradan çok zaman geçer. Günün birinde Dünyanın en iyi kılıç ustası ve Mugiwara hükumetinin filo amirali, Zoro'nun oğlu Roronoa Sanji Toki toki no mi'yi yer. İsminin geldiği kişinin intikamını almak için geçmişe (Wano Arc'ın geçtiği zaman) gider. Kaido ile dövüşürken birden intikamımı alacağım diye bağırır. En güçlü saldırısı ile saldırır. Fakat işlemez. Sonra Kaido Roronoa Sanji'yi tekler ve öldürür. Mutlu son.

Bu arc Sanji öldürülür. Aradan çok zaman geçer. Günün birinde Dünyanın en iyi kılıç ustası ve Mugiwara hükumetinin filo amirali, Zoro'nun oğlu Roronoa Sanji Toki toki no mi'yi yer. İsminin geldiği kişinin intikamını almak için geçmişe (Wano Arc'ın geçtiği zaman) gider. Kaido ile dövüşürken birden intikamımı alacağım diye bağırır. En güçlü saldırısı ile saldırır. Fakat işlemez. Sonra Kaido Roronoa Sanji'yi tekler ve öldürür. Mutlu son.
:agla:
Toki toki no mi ile geçmişe gidilmiyor diye biliyorum.Roronoa Sanji babasının değil annesinin soy isminide alabilir Ace gibi.Bence o Nico Sanji olacak :hhh:

:agla:
Toki toki no mi ile geçmişe gidilmiyor diye biliyorum.Roronoa Sanji babasının değil annesinin soy isminide alabilir Ace gibi.Bence o Nico Sanji olacak :hhh:
İşte meyveyi sırf geçmişe gitmek için uyandırdı kendisi. Önceki kullanıcısı meyveyi hiç uyandırmadığı için nasıl kullanıldığını bilmiyordu doğal olarak. Ha bir de Nico Sanji de güzel fikir. Tuttum bunu. :oleyo:

Luffy vs Kaido planın bir parçasıydı ama bundan Luffy'nin haberi yoktu.Bunun 2 amacı vardı.Birincisi Luffy'nin hapiste kalarak plan dışı hareket yapmaması bir diğeri ise Kaido'ya mührü yerleştirmek.
Luffy'nin dokunmasıyla ve Law'ın yeni tekniği sayesiyle mührü Kaido'ya yerleştirdiler.Kaido'nun gördüğü ise aptal bir veledin KK olacağım diyip saldırmasıydı ama başka bir velet olan Law,Kinemon ve mühür meyvesine sahip ninja tarafından büyük yanılgıya düşürüldü.
Bu mühürün etkileri içinde Perona'nın meyvesinin özellikleri vardı.Bu etkiyi yavaş yavaş gösteriyordu.Bu sebeple Kaido Bigmom'ı görünce azıcık endişe duydu.
Karşısında korkusuz Kaido göremeyecek Bigmom için büyük bir fırsat doğdu.

Shanks hain çıkacak. Kesin bilgidir. Kanıtlarla geldim hatta.

Bu arkadaşı Wanted'da gördük. Başta iyi gibi davranıyor. Ama sonra kötü olduğunu öğreniyoruz. Peki Cyrano kime benziyor?

-Cyrano başta iyi biriydi. Sonra kötü olduğunu öğrendik.
-Shanks da başta iyi biriydi. Gorosei ile buluşması kötü olduğuna dair bir ipucu. Yakında kötü olduğunu göreceğiz.

-Cyrano şöhret için bir çocuğu kurtarmıştı.
-Shanks da Luffy'i kurtardı.

Her şey ortada. Shanks, Kaido'nun meyvesini de çalmış olan Teach'i indirip, üç meyvesini de çalacak. Dünya hükumeti ile ittifak kurup son boss olacak. :cool:

Edit: Hatta bir şey daha buldum. Im çoktan Shanks ile anlaştı bile. O yüzden Teach'i ve Luffy'i tahrik etmek için Vivi'yi hedef aldı. :ehe:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık