Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] Sabo One Piece Tv Özel Bölümü

Yanlış yazmışım düzelttim bence her türlü güzel ya izleniyor yani hikaye ile bağlantılı olup olmaması önemli değil fazladan One piece izlicem bence önemli olan o.
O da var tabi one piece olsunda. Animesinden soğuttular biraz son bölümlerde o yüzden böyle şeyler biraz heyecanlandırıyor açıkçası.

O da var tabi one piece olsunda. Animesinden soğuttular biraz son bölümlerde o yüzden böyle şeyler biraz heyecanlandırıyor açıkçası.
O bence manganın güzelliğinden okumaya alıştıkça animeden çizimlerden soğuyorsun tek başıan baktığın zaman anime güzel bence daha iyi olabilir ama ben anime olmasaydı One Piece ile tanışmazdım. Hatta bitirdikten sonra mangaya başlamadım bir süre ama arkadaşlardan çok spoiler yiyince zorunda kaldım. Mangayı animeden daha çok sevmeye de başladım. Normalde manga okumam zaten okuduğum tek manga bu. Ondan sebep yeni gelen herşey benim için güzel iyi oluyor böyle arada One Piece'e doymak filler da olsa.

Sizin one piece ruhunuz çürümüş. Ne kadar kötü de olsa sabo special çıkıyor her türlü izlenir.

Koala ve Sabo aşkını işler dermişim ;) Aklımda çok şey varda, bi cacık çıkmayacağı hissi ağır basıyor:fool:
Oda el atmazsa tabi ki bir cacık çıkmaz. :D Luffy'nin 2 yılını bile heba ettiler 3D2Y'de, Sabo'nun specialini mi süper yapacaklar sanki :artiz: İnşallah Oda'nın parmağı vardır/olur işin içinde. Yoksa izlenmez bile :artiz:

Kapachni

Oda el atarsa Dragonun Saboyu nasıl eğittiği neler yaşadığı falan aktarılırsa süper olur. Daha derinlik kazanır Sabo. El atmazsa da izlenir. Sonuçta Saboyu çok fazla göremedik. İki üç Vs izleriz.

Dragon filan göstermezler.Sabo"nun en fazla Koala ile beraber görev icabı bi macerasını izleriz.Sabo vs atıcak bi karakter görüceğimizide zannetmiyorum.Yok öyle bi adam :D

Dragon filan göstermezler.Sabo"nun en fazla Koala ile beraber görev icabı bi macerasını izleriz.Sabo vs atıcak bi karakter görüceğimizide zannetmiyorum.Yok öyle bi adam :D
Klasik karakter tasarımı işte yahu :/ Eskiden ünvan ve güç sahibi sonra bir takım olaylardan sonra intikam peşinde bir kaçak olur :/
Sabo da yerli halkı korur :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık