Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B6: Şef ve Yamak

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 7 46.7%
  • İdare eder

Kullanılan: 5 33.3%
  • Olmamış

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Sanjinin tayfaya katılış sahneleri çok yetersiz olmuş. Zeff'in konuşmasına ikna olup gitti. Tüm restoranın sanjiyi kovduğu sahneleri ekleyebilirlerdi.
Naminin baygin zoroya Mont blanch hikayesini anlatması güzeldi. Tayfa arası bağları iyi yansıtıyorlar. Mangada bu tarz sahneler göremiyoruz, güzel ekleme olmus

Sanjinin tayfaya katılış sahneleri çok yetersiz olmuş. Zeff'in konuşmasına ikna olup gitti. Tüm restoranın sanjiyi kovduğu sahneleri ekleyebilirlerdi.
Naminin baygin zoroya Mont blanch hikayesini anlatması güzeldi. Tayfa arası bağları iyi yansıtıyorlar. Mangada bu tarz sahneler göremiyoruz, güzel ekleme olmus
ya üşütme diyor normalde zeff, vay efendim ayakların ıslanmasın. Tr çeviride bide yaşa başa taşa oturma diye çevirseler sırıtmayacak downgrade yemiş sahne.

Zeff'in bacağını yediği sahneden etkilenemedim. Zeff''in Sanji'yi kovma sahnesinden de etkilenemedim. Bir iki anlamsız anlamsız bağırıp ayrıldılar. :/ Krieg reis gelmeyince Baratie çok yavan kalmış. Bir de balıkadamlar çok kötü. Hadi Arlong yine fena değil de diğer ikisi acayip bir şey olmuşlar, özellikle Chew. Mangadakine benzetelim derken botoksun dozunu kaçıran teyzelere dönmüş adam.

eee bu diz çökmedi illa farklı bi şey yapacaksanız yapın da manganın ikonik sahnelerini değiştirmeyin bari :D

Arlong korsanları gelene kadar en iyi bölüm olma yolunda gidiyordu. Diğer balıkadamların makyaj o kadar kötü ki Arlong şaheser gibi kalmış.

Sanji ve zeff hikayesinde diğer dramatik kurgu hataları tekrarlanmış ama buna rağmen en etkileyici olan olmuş. Bunda Zeff ve çocuk Sanji'nin oyunculuklarının etkisi büyük. Çocuğu adada pek yıpranmış gösterememişler ve teknik hatalar vardı ada tasarımında.

Ama tüm bunlara rağmen beğendim bölümü ve bence ilk iki bölümle birlikte en iyi bölümlerden.

Taz'a söylenecek söz yok zaten.

Bakalım son iki bölüm nasıl.

Çok tuhaf bir değişim yapılmış. Bu kadar eğip bükmeden de olurdu ya. Ben makyajlara çok takılmıyorum ama duygudan emare yok seride ne yazık ki.

Noland muhabbeti güzeldi.

Balıkadamlar gözüktüğünde çalan müziğe kim onay verdiyse işten atılır umarım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık