Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B2. Hasır Şapkalı Adam

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 17 58.6%
  • İdare eder

Kullanılan: 9 31.0%
  • Olmamış

Kullanılan: 3 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    29
2. bölümü de izledim bu bölümde fena değil. Ama benim için OP'un en anlamlı sahneleri en vasat işleri olmuş.
Higuma korsanlarını bile Benn tek başına almıyor. Yasopp aksiyonu açısından iyi olmuş.

Ama Shanks'in kolu kaptırması ve devamındaki sahne de vasat kalmış.

Shanks'i oynayan adam karizma bence kötü makyaşj, kötü şapka ve kötü sunum Shanks'i yavan kılmış.

Matt Owens'i şapkayı seçmek için bir sürü deneme yaptık özel getirttik falan diyordu. Sırf Shanks'i daha kötü göstermek için tonla şapka denemiş :artiz:

Ayrıca Shu Shu'nun kurguya dahil edilmemesi de üzdü. Sadece köylüler kurtarıldıktan sonra bir köpek görüyoruz. Seriyi bilmeyenler için hiç bir önemi olmayacak.

Bu sebeplerle iyi değil idare eder diyorum.
Yapımcıya çok pis kuruldum ya. Adam gerçekten Shanks haterı. :artiz:

Yapımcıya çok pis kuruldum ya. Adam gerçekten Shanks haterı. :artiz:
Shanks'ı oynayan adam tip olarak bildiğin Ryan Gosling ahaha 😆 flashback sahnesinde beğenmedim ama ona nazaran oyunculuğu gayet iyiydi.

Son bölümde daha iyi otuyor hatta Shanks. Sanırım sonradan çekilmiş olacak ki o sahne, aktörü daha çok benimsemiş gibi karakteri ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Kıyafet ve makyaj konusunda da bir tık daha iyiydi bence son bölümde, biraz daha özenilmiş."

Shanks'ı oynayan adam bildiğin Ryan Gosling ahaha 😆 flashback sahnesinde beğenmedim ama ona nazaran oyunculuğu gayet iyiydi.

Son bölümde daha iyi otuyor hatta Shanks. Sanırım sonradan çekilmiş olacak ki o sahne oyuncusu daha çok benimsemiş gibi karakteri ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Kıyafet ve makyaj konusunda da bir tık daha iyiydi bence son bölümde, biraz daha özenilmiş."
Sana yapımcının Mihawkçı olduğunu söylemiş miydim daha önce? dkdmmfkd Şaka bir yana, oyunculuğu gördüğümüz kısa sürede iyiydi. Ama flashback sahneleri ve tayfasına pek özen gösterilmemiş ne yazık ki. :/
Evet, o sahne daha iyiydi, Mihawk'ın ağzının payını veriyor. :D Umarım ikinci sezonda da tayfasına bir çeki düzen verirler.

Sana yapımcının Mihawkçı olduğunu söylemiş miydim daha önce? dkdmmfkd Şaka bir yana, oyunculuğu gördüğümüz kısa sürede iyiydi. Ama flashback sahneleri ve tayfasına pek özen gösterilmemiş ne yazık ki. :/
Evet, o sahne daha iyiydi, Mihawk'ın ağzının payını veriyor. :D Umarım ikinci sezonda da tayfasına bir çeki düzen verirler.
Kim Matt Owens mi Steven Maeda mı?😲 Matt'in Law hayranı olduğunu duymuştum Mugiwara tayfasından da Sanji yi seviyorum demişti Maeda da Usopp seviyordu diye hatırlıyorum ama🤔

Shanks'ın tayfasına gelince kesinlikle evet o Ben Beckmann nedir öyle 🤦🏼‍♀️ karizmanın K sı yok adamda yazıklar olsun. Yasopp ta potansiyel var ama kostüm sorunu var gibi, Lucky Roux eh işte çok göze batmıyor.

Shanks tayfanın içinde en iyi olanı bence lâkin bir dahaki sefere biraz kas yapıp gelişmesi lazım vücudunun o da zaten 6 sene sonra anca tekrar görürüz adam 5 dk görünür gider😆

Mihawk ve Shanks'ın içtiğini görseydik keşke lafta kaldı 😭Shanks çok komikti animede 😆 neyse Ace ile muhabbetini ve olursa Marineford hali daha iyi işlenir umarım

Kim Matt Owens mi Steven Maeda mı?😲 Matt'in Law hayranı olduğunu duymuştum Mugiwara tayfasından da Sanji yi seviyorum demişti Maeda da Usopp seviyordu diye hatırlıyorum ama🤔

Shanks'ın tayfasına gelince kesinlikle evet o Ben Beckmann nedir öyle 🤦🏼‍♀️ karizmanın K sı yok adamda yazıklar olsun. Yasopp ta potansiyel var ama kostüm sorunu var gibi, Lucky Roux eh işte çok göze batmıyor.

Shanks tayfanın içinde en iyi olanı bence lâkin bir dahaki sefere biraz kas yapıp gelişmesi lazım vücudunun o da zaten 6 sene sonra anca tekrar görürüz adam 5 dk görünür gider😆

Mihawk ve Shanks'ın içtiğini görseydik keşke lafta kaldı 😭Shanks çok komikti animede 😆 neyse Ace ile muhabbetini ve olursa Marineford hali daha iyi işlenir umarım
Matt Owens.
Büyük Mihawk>Shanks taraftarıyım, diyor.
Benn Beckman'ı oynayan aktör aslında karizmatik ama Matt'in komplosuna kurban gitmiş.
Diğerleri de fena değil, tek sorunları çok kısa kısa adamlar. Mangadaki gibi heybetli birkaç kişi koysalardı iyi olurdu. Böyle çoluk çocuk gibi görünüyor tayfa. Yine de hepsi iyi kostüm ve makyajla olur. Zaten hikayeyi değiştirmezlerse dediğin gibi çok da görünmeyecekler, belki de o yüzden özenmemişlerdir şimdi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık