Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Oden'i gördükten sonra Ryuma'yla ilgili beklentilerimde bir değişiklik olmadı. Sadece artık Roger'den güçlü olamayacağını düşünüyorum. Sebebi de şu; ben Ryuma'nın, Roger'den bile güçlü olabileceğini düşündüğüm zamanlarda, Zoro'nun seri sonunda dahi Ryuma'ya erişemeyeceğini düşünüyordum. Ancak Zoro'nun seri başlarında; "tarihin en güçlü kılıç ustası olacağım," diye bir sözü varmış. Bu durumda Ryuma'yı da aşacağını düşünmemiz doğal olur. Zoro eğer Ryuma'yı aşacaksa, Ryuma'nın, Roger'den güçlü olma ihtimali kalmıyor. Çünkü Roger'i Luffy'nin, Ryuma'yı da Zoro'nun nihai hedefi olarak alırsak, Zoro'nun nihai hedefinin, Lufyy'nin nihai hedefinden güçlü olması mantıksız oluyor. Bu durumda Ryuma en fazla Roger'e eşit olabilir, daha güçlü olamaz diye düşünüyorum.

Kizaru'nun kastettiği samuray Ryuma adım gibi eminim.Yani zamanında tek bir samuray gidenleri alaşağı ettiği için o hikaye yüzünden mi göndermiyorsun demek istiyor.

Zamanında Ryuma gibi biri çıktığı için bir başka Ryuma daha çıkabilir diye gitmeye çekiniyorlar.Bilmiyorlar işte ucube mekanı olduğunu. :D

Arkadaşlar Kılıç Tanrısı hadi ama. Bakın Kılıç Tanrısı. Hükümeti kutsalları falan postalamış. Tamam anlıyorum kılıç ustası olması sizi üzüyor belki ama lütfen gerçekçi olalım :D

Croco'yu da ne haki ne de vites kullanan Luffy yendi, ama eskisinden daha güçlü işleneceğine çoğu kişi inanıyor. Peki neden aynısı Ryuma için olmasın? Hani Croco için en güçlü ibaresi bile geçmedi. :/
Crocodile'ı sonrasında gördüğümüz ve hakkinda söylenenler sebebiyle bu şekilde düşünülmesi gayet normal. Diğer noktada adamın zamanında ki yüzyılla ilgili bildiğimiz bir şey yok doğru düzgün.

Onu yeniyor diye kral denmiyor ki... WB Croco'yu yendi diye nasıl değeri düşmüyorsa, Ryuuma da sahtekar yendi diye değeri düşmüyor.
Hahahha laf mı attın sen şimdi? :hhh:

Sahtekar bile ülke de saygı görüyor. Evrende adamın karşısına çıkarılan karakter bir karakter var o da sahtekar. Ejder kesiyor ejderden çok ördeğe benziyor hayvan. Demek ki Zoro da Ryuma seviyesi o da kesiyordu Punk Hazard da hatta o ejderha daha güçlü görünüyor. :hhh:

MuzluYulafEzmesi

Crocodile'ı sonrasında gördüğümüz ve hakkinda söylenenler sebebiyle bu şekilde düşünülmesi gayet normal. Diğer noktada adamın zamanında ki yüzyılla ilgili bildiğimiz bir şey yok doğru düzgün.

Sahtekar bile ülke de saygı görüyor. Evrende adamın karşısına çıkarılan karakter bir karakter var o da sahtekar. Ejder kesiyor ejderden çok ördeğe benziyor hayvan. Demek ki Zoro da Ryuma seviyesi o da kesiyordu Punk Hazard da hatta o ejderha daha güçlü görünüyor. :hhh:
Bu canavarı ördeğe benzetiyorsun ha ? :D ''Crocodile'ı sonrasında gördüğümüz ve hakkinda söylenenler sebebiyle bu şekilde düşünülmesi gayet normal'' yazıyorsun ama Ryuma'nın hakkında söylenen ve feda edilen şeyleri görmezden gelip kestiği ejderha ördeğe benziyor :hhh: yazıyorsun . Peki abi . Bayağı objektifsin gerçekten :hhh: Seninki fanatiklikten çıkmış yahu

Bu canavarı ördeğe benzetiyorsun ha ? :D ''Crocodile'ı sonrasında gördüğümüz ve hakkinda söylenenler sebebiyle bu şekilde düşünülmesi gayet normal'' yazıyorsun ama Ryuma'nın hakkında söylenen ve feda edilen şeyleri görmezden gelip kestiği ejderha ördeğe benziyor :hhh: yazıyorsun . Peki abi . Bayağı objektifsin gerçekten :hhh: Seninki fanatiklikten çıkmış yahu
Yahu bu ejderha ise Kaido bambaşka bir şey o zaman. Punk Hazard da ki bile daha çok benziyor bir şeye. :D

Aynen çok objektifimdir sizin kadar olmasam da... :hhh:

Dediğimi onayladığın için tenks :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık