Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Şu konuyu açıp o ilk şıkkı oraya koyduğum için kendimle gurur duyuyorum :D Bilgi geldiğinden beri sağa sola yazıp duruyorum ama beni anlıyorsunuzdur umarım hahaha :D

Şu konuyu açıp o ilk şıkkı oraya koyduğum için kendimle gurur duyuyorum :D Bilgi geldiğinden beri sağa sola yazıp duruyorum ama beni anlıyorsunuzdur umarım hahaha :D
Aslında ben çok şaşırmadım. Zaten en güçlü olduğu kendi mangasında söyleniyor, hiç yenilmediği de eceliyle ölmesinden belliydi.

Adasından hükümeti uzak tuttuysa en azından yonkoudur. Bunu yonkoular da yapabiliyor çünkü.

Ama efsanesinin/adının korkusu adasını yüzyıllarca korumuşsa işte bu yonkouluğun ötesinde bir şey. Yonkoular bir iki nesile unutulur.

Reis için KK seviyesi demişim, arkasındayım. En güçlü Im'dir maalesef.

Mihawk'ın seviyesi konusu sadece Zoro'nun gelecekteki seviyesi konusunda sidik yarıştırmak isteyenlerin konusu haline gelmişti. Seven sevmeyen yardırıyordu.

Bu da aynısı gibi. Kaldı ki Mihawk'ı bile daha fazla görmüştük. Ryuuma'nın tek sayılık serisinin hepsi One Pieceteki Ryuuma mı? Bilen varsa beni bilgilendirsin lütfen.

Kısacası bana lonuşulması için erken bir konu olarak göründü.

Mihawk'ın seviyesi konusu sadece Zoro'nun gelecekteki seviyesi konusunda sidik yarıştırmak isteyenlerin konusu haline gelmişti. Seven sevmeyen yardırıyordu.

Bu da aynısı gibi. Kaldı ki Mihawk'ı bile daha fazla görmüştük. Ryuuma'nın tek sayılık serisinin hepsi One Pieceteki Ryuuma mı? Bilen varsa beni bilgilendirsin lütfen.

Kısacası bana lonuşulması için erken bir konu olarak göründü.
Yok be hacı. Tam konuşulması gereken zaman :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık