Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
Karakterin zaman atlamasından beri sadece poz kesme ve aksiyondan ibaret olması üzüyor beni. Karakterini geliştiren, üzerine hikaye yazılan sahneler göremiyoruz artık. Bu çoğu tayfa üyesi için geçerli ama Zoro kadar ön planda olan birinin buna dönmüş olması hayal kırıklığı.

Zaman atamasından sonra Oda tırt beyler, karakterlerin suçu yok. Adam milleti seriye bağlayan en önemli unsur olan tayfayı ve bunlar arasındaki iliskiyi komple unuttu. Nankörlük yapan Oda omurgasızı 🤬

Tayfada Sanji ile beraber en sevdiğim kişidir Zoroyu bir tık daha severim de. Arkadaşı Kuinaya 2001 sefer kaybeden birisi bence İnsan olamaz. Zoro bence Klon. Zoro ve Kuina o merdiven kazası yada başka bir şeyde ölen çocuklar. İkisi klonlandılar birisi Zoro oldu diğeri Tashigi oldu. Franky yarı Cyborg. Chopper Hayvanken insan becerileri kazandı meyve sayesinde. Brook İskelet. Jinbe Balık adam.

Son düzenleme:
One piece i okumaya yeni başladım ama zoro adlı karakterin saçmalıkları beni bu seriyi takip etme isteğimi sömürüyor.anlamadığım bir sürü olayı var mesela üç kılıç tekniği , ağzıyla kılıcı tutması ve bu kılıç ağzında iken konuşması beni aydınlatırsanız sevinirim (bu arada zoroyu hiç sevmiyorum)
Fazla okumadan bırak boşver. Hazır yol yakınken.

One piece i okumaya yeni başladım ama zoro adlı karakterin saçmalıkları beni bu seriyi takip etme isteğimi sömürüyor.anlamadığım bir sürü olayı var mesela üç kılıç tekniği , ağzıyla kılıcı tutması ve bu kılıç ağzında iken konuşması beni aydınlatırsanız sevinirim (bu arada zoroyu hiç sevmiyorum)
Şimdi sevmiyorsan zaman atlaması sonrası nefret edersin.İçi boş ve sığ bir karaktere hatta figürana dönüşüyor.
Eline kılıç alsın 2 slash atsın ve 10 yılda bir dövüşü olsun diyorsan çok seversin.

Okunacak eser değil zaten kardeşim,git berserk,vagabond oku.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık