Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
İyi şov yapmalı bence .Zira kendisi Mihawk'tan ders aldı.

Seride en sevdiğim karakterlerden biri olarak sayabilirim. Ödülünü şu ankinden iki katı bekliyorum.

ben zorodan daha fazlası bekliyorum ama karşıda ki düşman kim olacak asıl önemli olan o .. bu arc zoronun arc olduğuna göre 2 seçenek var biri wanonun kralı diğeri ise kaido başkanın 1. sağ kolu .. bu arc dan sonra bizimkinin ödülü 1.800 b olabilir.. zoronun tüm tekniklerini göreceğimizi düşünüyorum

ben zorodan daha fazlası bekliyorum ama karşıda ki düşman kim olacak asıl önemli olan o .. bu arc zoronun arc olduğuna göre 2 seçenek var biri wanonun kralı diğeri ise kaido başkanın 1. sağ kolu .. bu arc dan sonra bizimkinin ödülü 1.800 b olabilir.. zoronun tüm tekniklerini göreceğimizi düşünüyorum
Raaaaat ol reis ikisini de keser Biçer :)

Luffy fanlarının çekemediği karakter.

Korsan avcısı olarak bilinir.Neden kaptan olmadığı sürekli sorgulanmıştır.

Hatta kendi de sorgular ben buna niye kaptan diyorum diye.Bir kere söz verdik canımızı kurtardı sözümüzden dönmek olmaz diye katlandığını düşünüyorum. :) Sürekli kendine soruyor en son h.hakiyi bahane etti de kaldı.Luffy'nin ilk batırışında dizginleri ele alması yada kendi kaptan olması yakındır.:gamyon:

Luffy fanlarının çekemediği karakter.

Korsan avcısı olarak bilinir.Neden kaptan olmadığı sürekli sorgulanmıştır.

Hatta kendi de sorgular ben buna niye kaptan diyorum diye.Bir kere söz verdik canımızı kurtardı sözümüzden dönmek olmaz diye katlandığını düşünüyorum. :) Sürekli kendine soruyor en son h.hakiyi bahane etti de kaldı.Luffy'nin ilk batırışında dizginleri ele alması yada kendi kaptan olması yakındır.:gamyon:
Zoroyu hiç ama hiç tanıyamamışsın malesef :artiz:
tabi ciddi değilsen affola.
Zoro kaptanından şüphe duymaz veya ona ihanet etmez. Gider onun için canını verir arkasına bile bakmaz.

Zoroyu hiç ama hiç tanıyamamışsın malesef :artiz:
tabi ciddi değilsen affola.
Zoro kaptanından şüphe duymaz veya ona ihanet etmez. Gider onun için canını verir arkasına bile bakmaz.

İhanet etmeme,sadık kalma kendini feda etme olayları ayrı onları zaten yapıyor.Luffy'nin kişiliğinden kuşku duyduğu yok.Sadece şüphe bakımından gücünden kuşku duyduğu anlar olduğundan bahsediyorum.Luffy çoğu zaman yeterince güçlü gözükmeyen bunu da göstermeyen birisi.Dövüş başlıyor orada kendini katlıyor kazanıyor.Haliyle Zoro gibi güçlü birisinin de gücü hakkında şüphe duyduğu zamanlar oluyor.Balıkadam adası böyleydi ben bundan güçsüz değilim diye düşünüyordu h.haki biraz ikna etti fark olabilir dedi.Sonuçta güç önemli hiçbir ast kaptanı daha güçlü değilse ona biat etmez.Kişiliğin burada önemi yok astıysan üstün daha güçlü olacak.Sende bundan emin olacaksın olman lazım.

Bir ara Doflamingo fanları şenlik yapıyordu sitede .Şimdi şenliği fazlasıyla Zoro fanları yapacak. Hele hele büyük şovlarda tahmin bile edemiyorum. Seviyorum Zoro'yu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık