Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 493 91.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    539
Çeviri için teşekkürler(biraz geç oldu ama:)
Birde nyaban kardeşleri tek kılıçla değilde 3 kılıçla yeniyor (tora gari). Tek kılıçla sadece saldırıları karşılayabiliyor.

Zoro fanı olun, asla üzülmezsiniz, bak garanti veriyorum:D Oda, zoro fanı ve zoro fanları üzülmesin diye bin bir türlü takla atıyor. Mesela dof'un karşısına sanji'yi çıkartıp tek el ve ayağıyla hemde sanji'nin uzmanlık alanı olan taijutsu ile yendirtiyor, rezil rüsva ediyor sanji'yi, dof neredeyse teknik kullanmadan yendi sanji'yi:oleyo:

Hâlbuki zoro'yu çıkartabilirdi karşısına ama çıkartmaz asla, zoro'yu yenileceği rakiplerin karşısına çıkartmaz.

Serinin sonuna kadar taş, çelik, demir, elmas ve diğer kesmeye uygun logia-paramecia-zoan türlerini çıkartacak karşısına. Oda, zoro'ya özel karakter yaratıyor resmen, sırf ezilmesin harcasın diye ve seri sonuna kadar da böyle olacak. Diyeceğim o ki zoro fanı olan, mutlu mesut olur her daim.

Zoro fanı olun, asla üzülmezsiniz, bak garanti veriyorum:D Oda, zoro fanı ve zoro fanları üzülmesin diye bin bir türlü takla atıyor. Mesela dof'un karşısına sanji'yi çıkartıp tek el ve ayağıyla hemde sanji'nin uzmanlık alanı olan taijutsu ile yendirtiyor, rezil rüsva ediyor sanji'yi, dof neredeyse teknik kullanmadan yendi sanji'yi:oleyo:

Hâlbuki zoro'yu çıkartabilirdi karşısına ama çıkartmaz asla, zoro'yu yenileceği rakiplerin karşısına çıkartmaz.

Serinin sonuna kadar taş, çelik, demir, elmas ve diğer kesmeye uygun logia-paramecia-zoan türlerini çıkartacak karşısına. Oda, zoro'ya özel karakter yaratıyor resmen, sırf ezilmesin harcasın diye ve seri sonuna kadar da böyle olacak. Diyeceğim o ki zoro fanı olan, mutlu mesut olur her daim.
Yok daha neler gece gece nerden geldi bu düşünce :D.Hem amiralin meyveyi bastırdı unutmamak lazım.

Ben 6 yaşındayken Zoro en iyi kılıç ustası olma sözü vermişti aradan 16 yıl geçti,animesinin ülkemizde yayınlandığı dönemdi o zamanlar.Yaşım 22 oldu bekliyorum acaba ne zaman olacak :).

Yok daha neler gece gece nerden geldi bu düşünce :D.Hem amiralin meyveyi bastırdı unutmamak lazım.

Ben 6 yaşındayken Zoro en iyi kılıç ustası olma sözü vermişti aradan 16 yıl geçti,animesinin ülkemizde yayınlandığı dönemdi o zamanlar.Yaşım 22 oldu bekliyorum acaba ne zaman olacak :).
Dof ile zoro hakkında yazarken aklıma geldi. Zoro'yu, dof'un karşısına çıkarmaz oda, çıkartmadı da zaten, yine sanji şamar oğlanı oldu. Bundan sonra olacakta bu zaten, bu tür rakipler karşısında zoro'yu ölümüne savaşırken görmeyeceğiz. Ben bunları yazarken oda, zoro için rakip tasarlıyor olabilir.:oleyo:

Zoro farkı adamlar ne istedigimizi biliyor.Önüne gelenin güç gösterisi için kullanıcagı karekter bol seride ana karekter bile öye,bırakında Zoro öyle olmasın.

Ağzında kılıç varken nasıl konuşabiliyor merak ediyorum.. Benim için evrenin en büyük gizemlerinden.

Zoro'nun bugüne kadar karşılaştığı rakipleri şöyle bir oturup düşünsen dibin düşer...

Ağzında kılıç varken nasıl konuşabiliyor merak ediyorum.. Benim için evrenin en büyük gizemlerinden.
Hint tanrısı vishnu'ya gönderme yapıyor, o da kılıç ile sembolize ediliyor. Zaten zoro'nun vişnu tekniğide var:p

Zoro'nun bugüne kadar karşılaştığı rakipleri şöyle bir oturup düşünsen dibin düşer...
Zaten dibim düştüğü için yazdım. East blue ve buggy olaylarını diyorsan geçelim onları, bundan sonra öyle şeyler görmeyeceğiz. Kuma ve 2 yıl sonrası...

Buggy reis teklemişti bu elemanı bi aralar. Hey gidi.. :D
Buggy, Mihawk'ıda tekliyordu az daha:oleyo: demek ki karşına böyle adam çıkartınca ne hale düşüyorsun.

Zoro fanları da bunu kullanıp Dof karşısında Sanji yerine Zoro olsaydı zorlardı falan derler :) Halbuki Sanji'den daha kötü bir k.hakiye sahip :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık