Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Scratchmen Apoo

Kim Kazanır?

• Zoro

Kullanılan: 102 70.3%
  • Apoo

Kullanılan: 41 28.3%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Novaların hiç biri boş değil. Tabi ki zorluk çıkarır ama kazanan Zoro olur. Zoro, Apoo'nun yeteneğinden haberi olmaksızın kapışırlarsa orta-üst zorlukta alır. Yeteneğinden haberi var, kısmen ne bekleyeceğini biliyorsa orta zorlukta alır. Hiç bir nova da diğer novayı kolayca alamaz. Oda hala novaları hypelamaya devam ediyor. Bir sebebi olsa gerek.
Novaları hyplamasının nedeni Kaido düşerken iş yapacak olmaları. Yoksa bireysel manada %60'ı bir halta yaramaz. Dolayısıyla Luffy ve Zoro özelinde konuşayım. Arc sonu bu 2'li novaların %90'ına tek atar.

Novaları hyplamasının nedeni Kaido düşerken iş yapacak olmaları. Yoksa bireysel manada %60'ı bir halta yaramaz. Dolayısıyla Luffy ve Zoro özelinde konuşayım. Arc sonu bu 2'li novaların %90'ına tek atar.
Hypelanmaları yeni olabilir ancak sadece Kaido düşecek diye olsa Law'ın geçmişi, Kidd'in tayfasının samimiyetini görmezdik. Diğer novalar küçük de olsa birçok arcta rol aldılar. Luffy ve Zoro'nun arc sonu Kidd hariç diğer novalardan güçlü olacağını düşünüyorum. Gelecek darbeye hazırlıklı olup tek yemek ise söz konusu bile olamaz. Belamy mi bunlar?

Hypelanmaları yeni olabilir ancak sadece Kaido düşecek diye olsa Law'ın geçmişi, Kidd'in tayfasının samimiyetini görmezdik. Diğer novalar küçük de olsa birçok arcta rol aldılar. Luffy ve Zoro'nun arc sonu Kidd hariç diğer novalardan güçlü olacağını düşünüyorum. Gelecek darbeye hazırlıklı olup tek yemek ise söz konusu bile olamaz. Belamy mi bunlar?
Law ve Kid diğer novalardan ayrılan novalar zaten. Onların dışında kalanlardan bahsediyorum ki Dressrosa'daki Law'ın bile Luffy'yle arasında hatırı sayılır bir güç farkı varken Wano sonu bu fark iyice alır başını gider. Bir de Law ön planda olan bir nova. Diğerlerinin esamesi bile okunmaz. Hawkins, Apoo, Urouge, Bege bunlar tırt novalar. Zoro badess/beast modda aklını alır bunların.

Law ve Kid diğer novalardan ayrılan novalar zaten. Onların dışında kalanlardan bahsediyorum ki Dressrosa'daki Law'ın bile Luffy'yle arasında hatırı sayılır bir güç farkı varken Wano sonu bu fark iyice alır başını gider. Bir de Law ön planda olan bir nova. Diğerlerinin esamesi bile okunmaz. Hawkins, Apoo, Urouge, Bege bunlar tırt novalar. Zoro badess/beast modda aklını alır bunların.
Luffy ile Law arasında zaten uçurum var kral.Law'ın daha komutan alıp alamayacağını bilmiyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık