Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Scratchmen Apoo

Kim Kazanır?

• Zoro

Kullanılan: 102 70.3%
  • Apoo

Kullanılan: 41 28.3%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro alabilir. Neticede yaralı halde yoldan geçerken Jack'i alan adam.

Şakası bir yana kararsızım. Zoro bu arc Zoro alır dedirtebilir. Ona attım.

Novaların tümü bana kalırsa çok özel karakterler ve muadil serilerle One Piece'in oluşturduğu en büyük farklardan biri novaların varlığı.Temelleri de yıllar önce atılmış bir karakter yani sıradan arc içi elemanlar gibi değiller.Kyros gibi değerlendiriyorsun sanki.
Bazıları öyle... Kid, Law, Luffy, Zoro çok özelleri burası kesin Killer'de Kid'in sağ kolu olarak özel bir yere sahip Bonney'nin de özel bir rol olacağı az çok belli oluyor. Drake zaten denizci ajanı ve Uçan altılıdan olarak hem önemini hem de gücünü belli etti ama 11 Nova'nın 11'ide çok işlevsel ve önemli olacak diye bir kanun yok ben de çok özel ve değerli bulurum novaları ama hepsini değil. Apoo Novalardan ilk harcanacak karakter olacak. Wano'da fişi çekilecek. Hawkins ve Bege'de çok özel novalar sayılmaz ama ikisi yine rol alacaktır seride. Urouge reisi unutmuşuz oda sağlamdır. Ama Apoo ve Hawkins bana özel gibi gelmediler.

Üstteki yorumu ben şaka ile karışık attım ama :)

Ne diyeceğimi de bilemiyorum artık çünkü harbiden sıktı bu muhabbet üzücü...
Ciddi değilim demek istedim :( ama neyse...
Apoo'ya oy vermeyeni forumda dikkate almamak lazım. Öyle bir konu bu.

Biriyle konu mu tartışıyorsun mesela. Direkt soracaksın bu konuda ne dedin? Zoro mu dedin? Peki hadi görüşürüz.

Apoo uğraşmaz. Zurnalar geçer. :D

Şu yorumla seriyi yanlış yorumladığını ve güç dengelerinden anlamadığını görüyorum.
Tamam

Çerçeveletip asın bu yorumu. Zamanı gelince bu üyeye gerekeni yaparsınız :artiz::mincika:
Ayy nasıl korktum hemen kaçmalıyım
Zoro Apoo'ya kol bacak verecekse hiç Kaido'nun,King'in,Jack'in karşısına çıkmasın.
Konuda birbirini tanımayacaklar diyor.
Yani Zoro saldırı nerden geliyor falan çözmeye çalışırken bayağı hasar yer.
İlk saldırıda diz çöktü adam.
Baştan tanısa Franky falan da alır Apoo’yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık