Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Ace ateş ya hani. Su ateşe karşı avantajlı ya hani. O'nu anlatıyorum. :confused:
Ateş suya karşı değil yani? Gücünün büyük bir kısmını sudan alan Jinbei'nin başkalarına karşı kullandığı su tekniği Ace'e gelmeden buharlaşınca bundan zarar görmüyor yani? Bak, olaya bakmanın farklı bakış açıları da varmış.

Ateş suya karşı değil yani? Gücünün büyük bir kısmını sudan alan Jinbei'nin başkalarına karşı kullandığı su tekniği Ace'e gelmeden buharlaşınca bundan zarar görmüyor yani? Bak, olaya bakmanın farklı bakış açıları da varmış.
Sana göre çakmakdan hallice Ace'in ateşi o kütlede suyu nasıl kendisine gelmeden tamamen buharlaştıracak?

Zoro alır ama ölümüne bir dövüş olur bana göre. Ace'in meyve sıkıntılı. Osursa hasar veriyor. Anca başta girip tek atacan ona yoksa illa büyük hasar yersin. Zoro dayanıklılığıyla ayakta kalır en son.

Ha Kinemon dövüşten önce Zoroya 5 dk ateşi kesmeyi öğretsin. Zoro top niyetine oynar o zaman onu da söyleyeyim.

Allahın suyunu ateşe dökünce ateş sönüyor işte. Sorun orada. Bence sen haksızsın.
Benim dediğim, gidip elimizle ölçmediğimiz için bunu bir kriter olarak almamalıyız. Yoksa Jinbei avantajsız dediğim yok. Sadece farklı bir perspektif katmak için fikir bildiriyorum.
Ayrıca bir avuç su ile küçük bir ada parçası kadar alev yaratan adam karşılaşıyor. Yazları güneyde orman yangını çıktığında elinde su şişesiyle yangını söndürürsün artık.

Benim dediğim, gidip elimizle ölçmediğimiz için bunu bir kriter olarak almamalıyız. Yoksa Jinbei avantajsız dediğim yok. Sadece farklı bir perspektif katmak için fikir bildiriyorum.
Ayrıca bir avuç su ile küçük bir ada parçası kadar alev yaratan adam karşılaşıyor. Yazları güneyde orman yangını çıktığında elinde su şişesiyle yangını söndürürsün artık.
Kıyı değil mi orası? Kocaman deniz var bir avuç su değil yani. Senin dediğin gibi bir durumda da Ace suyu buharlaştırmak için daha fazla efor harcayak. Çünkü daha büyük ısı üretmesi gerekecek. Yine kendisi zararlı.

Kıyı değil mi orası? Kocaman deniz var bir avuç su değil yani. Senin dediğin gibi bir durumda da Ace suyu buharlaştırmak için daha fazla efor harcayak. Çünkü daha büyük ısı üretmesi gerekecek. Yine kendisi zararlı.
Yahu adam denizi atmıyor ki kafasına, denizin içinde olmadığı sürece kullanabildiği su miktarı bir avuç. Onu buharlaştırsın yeter. Avatar'daki su bükücü gibi bükmüyor suyu adam, alabildiği azıcık. Trollüyor musun nedir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık