Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Hakuba vs. Trébol

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 33 75.0%
  • Kyros

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hakuba

Kullanılan: 7 15.9%
  • Trébol

Kullanılan: 3 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    44
Roronoa Zoro
Ödülü:120,000,000
Zoroyu pek anlatmama gerek yok herhalde.Strawhat korsanlarının en güçlü 2. kişisi.Gelecekte en iyi kılıç ustası olacak adam.:a: Şuan Dof'un yöneticilerinden Pica'yla karşı karşıya.

Kyros
Dressrosa krallığının ordu komutanı.Arenanın yenilgisiz efsane gladyatörü.Klonda olsa Dof'un kafasını kopartarak bir anlığına bizi mutlu etmiştir.Şuan Dof'un üs yöneticilerinden Diamante ile dövüşüyor.
Not:Bu vs'de Kyros'u 2 bacağı var olarak ele alalım.

Hakuba
Cavendish'in bir diğer kişiliği.Cavendish'ten çok daha güçlüdür.Aslında Cavendish'i ele almak istedim.Yeni dünya da bizimkilerden önce 3 sene korsan olarak barınmış.Baya da ünlüymüş fakat şuan Dressrosa'da bu kişilere yakın bir güçte gözükmedi.Bu yüzden Hakubayı ele almak istedim.

Trebol
Dofun üst yöneticilerinden biridir.Dof'tan önceki kaptanlarıydı.Logia bir meyveye sahiptir.Beta Beta no mi meyvesini yiyerek yapışkan adam olmuştur.Sineğin alnısının ortasından vurabilecek bir nişancılık yeteneği vardır.Şuan Law ve Luffy'e karşı Dof ile beraber dövüşüyor.

Dövüşecekleri yerin pek bir muhabbeti olur mu bilmem ama yinede yazayım.Ayrıca bu 4 karakterin güç olarak birbirlerine baya yakın olduğunu düşünüyorum.Umarım yanılmıyorumdur.
Collesseum.

Son olarak bu ilk konum.Hatalarım varsa affola.:D

hakuba'nın saldırısını rebecca karşılayabildigine göre hakuba elenir. Trebol usopu durduramadığı için oda iptal.. kyros ile diamante eşleştiğine göre birbirine yakın güçtelerdir. Luffy'nin dof'tan kurtardıgı sahnedeki kyros çok çaresiz gibi geldi bana.Zoro o kadar çaresiz kalmazdı diye düşünüyorum benzer bir durumda sonuç olarak zoro.

Zoro orta zorlukla kazanır :/

Dip Not: Karakterlerin aralarında çok fark yok o yüzden güzel bir karşılaşma ama kazanacak belli :/
Cavendish'i koysaydın en eziği o olurdu sonuçta Cavendish+Barto+Robin ile Gladius eşleşti sen hesapla ;)
O üçü gladiusa beraber dalarsa seriyi okumayı bırakırım. Teke tekte hepsi gladiusu zaten alır.

hakuba'nın saldırısını rebecca karşılayabildigine göre hakuba elenir. Trebol usopu durduramadığı için oda iptal.. kyros ile diamante eşleştiğine göre birbirine yakın güçtelerdir. Luffy'nin dof'tan kurtardıgı sahnedeki kyros çok çaresiz gibi geldi bana.Zoro o kadar çaresiz kalmazdı diye düşünüyorum benzer bir durumda sonuç olarak zoro.
Trebol Usopp'u durdurdu.Sugar Usopp'un tipi görerek bayılıyor zaten.WB olsa Sugar'ın bayılmasını engelleyemez orada.Çünkü engelleyecek bir sebep yok.

Zoro orta zorlukla kazanır :/

Dip Not: Karakterlerin aralarında çok fark yok o yüzden güzel bir karşılaşma ama kazanacak belli :/
Cavendish'i koysaydın en eziği o olurdu sonuçta Cavendish+Barto+Robin ile Gladius eşleşti sen hesapla ;)
Sırf ezici üstünlük olmasın diye 2 bacaklı Kyros,Hakuba ve bir Logia ekledim ama Zoro yardırdı diye.Ayrıca Zoro kolayca kazanır demiştin ama değiştirmişsin gözümden kaçmadı. :D Zoro kazanır falan tamam da ezip geçer,kolayca yener falan demeyin bari.Diğer karakterle saygısızlık oluyor biraz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık