Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    331
Katayı biliyoruz luffy kapıştı,crackeri biliyoruz onlada kapıştı katayı,cracer i alırdı alamazdıyı tartışırız saygı duyarım ama smotie yi alamaz diyen arkadaşlar var smoti biriyle vs attı benmi kaçırdım acaba 920 milyon ödüle bakıp alamaz diyorsanız pekoms ın bile zoro dan ödülü yüksek :D Bu durumda pekoms ı tomagoyu falanda alamaz diyebilirsiniz.

Katayı biliyoruz luffy kapıştı,crackeri biliyoruz onlada kapıştı katayı,cracer i alırdı alamazdıyı tartışırız saygı duyarım ama smotie yi alamaz diyen arkadaşlar var smoti biriyle vs attı benmi kaçırdım acaba 920 milyon ödüle bakıp alamaz diyorsanız pekoms ın bile zoro dan ödülü yüksek :D Bu durumda pekoms ı tomagoyu falanda alamaz diyebilirsiniz.
Aynı mantıkla alır diyenler de tutarsız, Smothie'yi görmemişken neye göre aldırıyorlar anlamış değilim.

Şu 4. komutan muhabbetinde çok kararsız kalıyordum ama Zoro o seviyeye gelmiştir.Snack'ten sonrakileri net bir şekilde yener.Snack'i yener/yenilir kısmı tartışmaya açık ama yenme ihtimali gayette var.Cracker ve sonrasını şu anlık alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık