Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Boney ve Bege'yi yener diye tahmin ediyorum. Killer da dengi gibi geliyor, çok iyi kapışırlar ama Zoro burun farkıyla alır.
Oruç ve Apoo konusunda çok tereddütteyim. Yenme ihtimali var sadece, onda bir bile olsa. O ihtimal için onlara da oy verdim.

Diğerleri çok zor ihtimal. Hepsi çok üst seviye geliyor bana. Hele Luffy'yi rüyasında bile yenemez.

Bu arada Kid bizim forumda bayağı gömüldü Kaido olayından sonra ama bence Luffy ile denktir. Bunu söylemek için bahane arıyordum, bu konuya nasipmiş.

Luffy reyizi bi kenara ayiriyorum.
Geri kalanlari yener. :a:
Kid Zoroyu kılıçlarına oturtur yav uçmayın :D

Bu arada Kid bizim forumda bayağı gömüldü Kaido olayından sonra ama bence Luffy ile denktir. Bunu söylemek için bahane arıyordum, bu konuya nasipmiş.
Sadece Kaido mevzusuna değil Bmnin adasına girip yenildiği için de gömüldü.Hala alelade karakterlerin mangada ettiği laflar üzerinden bir şeyler çıkarılmaya çalışılıyor.O kadar mangada örneği var ama millet hala inanıyor bu tip kişilerin laflarına.

Kid kılıçtan sıkıntı olur, Law'ın da meyvesi ters ama Lufy'ye karşı avantajlı. Kılıç ustası sonuçta hem de Lufy'yi iyi tanıyor, açıklarını biliyordur.

Sadece Kaido mevzusuna değil Bmnin adasına girip yenildiği için de gömüldü.Hala alelade karakterlerin mangada ettiği laflar üzerinden bir şeyler çıkarılmaya çalışılıyor.O kadar mangada örneği var ama millet hala inanıyor bu tip kişilerin laflarına.
İkisi de yonkou. Reis yonkoulara kafa atıp durmuş. Övüleceğine gömülüyor. :D

Önceden Luffy ve Kid'i novalar içinde ayrıdır diye düşünüyordum.Fakat bu arcta Oda Kid'in de içinde bulunduğu bir grupta Kid'i değil de Urouge'yi ön plana çıkardı diye acaba Oda'nın Kid'le ilgili planları değişti mi diye düşünmüyor değilim.Zaten ben Kid'in zirvesine de Zoro'nun zirvesine de yonko olarak bakıyorum.O yüzden şu an bu ikisi birbirine denkse şaşırmam.Yani şöyle bir sıralama olabilir
1-Luffy
2-Zoro,Kidd
3-... diye gider.

Yine de bundan emin olmamakla birlikte Zoro'yu en az Law ayarı görüyorum.Hadi Luffy ve Kid'i(Kid bir ihtimal) yenemez diyeyim.Onun dışında herkese karşı şansı vardır.

Önceden Luffy ve Kid'i novalar içinde ayrıdır diye düşünüyordum.Fakat bu arcta Oda Kid'in de içinde bulunduğu bir grupta Kid'i değil de Urouge'yi ön plana çıkardı diye acaba Oda'nın Kid'le ilgili planları değişti mi diye düşünmüyor değilim.Zaten ben Kid'in zirvesine de Zoro'nun zirvesine de yonko olarak bakıyorum.O yüzden şu an bu ikisi birbirine denkse şaşırmam.Yani şöyle bir sıralama olabilir
1-Luffy
2-Zoro,Kidd
3-... diye gider.

Yine de bundan emin olmamakla birlikte Zoro'yu en az Law ayarı görüyorum.Hadi Luffy ve Kid'i(Kid bir ihtimal) yenemez diyeyim.Onun dışında herkese karşı şansı vardır.
Kid'i Kaido'nun elinde o şekilde göstermesi bile özel bir şey bence. Kid'i gerçekten ayırıyor. Çok büyük şeyler yapacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık