Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Cavendish

Sonuç ne olur?

• Zoro (rahatça)

Kullanılan: 93 45.1%
  • Zoro (orta zorlukta)

Kullanılan: 68 33.0%
  • Zoro (zorlanarak)

Kullanılan: 33 16.0%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.0%
  • Cavendish (zorlanarak)

Kullanılan: 13 6.3%
  • Cavendish (orta zorlukta)

Kullanılan: 9 4.4%
  • Cavendish (rahatça)

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    206
Söyleyecek bir şey bulamamışsınız anlaşılan. İyi eğlenceler ben sizi tutmayayım. Robin tutmuş yeteri kadar.
Robin önce Zoro'nun zombisini tutsun diyen sensin, zaten iki yıl önce yaşanmış çarpıtmayalım diyen yine sensin :D Şakki nerde ya. O iyi beceriyordu bu işi.

Robin önce Zoro'nun zombisini tutsun diyen sensin, zaten iki yıl önce yaşanmış çarpıtmayalım diyen yine sensin :D Şakki nerde ya. O iyi beceriyordu bu işi.
Konunun Shakky ile alakası yok. Argümanı çürütemediğin için dalgaya vurmaya çalışman ve benim için değerli birisini araya sokmaya çalışman yakışıksız olmuş. Cevap hakkı olmayan birinin arkasından konuşuyorsun.

İki yılda her ikisi de güçlendi. İki yıl önceki Robin iki yıl önceki Zoro'yu hatta zombisini tutamazken, iki yıl sonraki Robin iki yıl sonraki Zoro'yu nasıl tutacak? Zoro'dan çok daha hızlı bir şekilde güçlenmesi lazım Robin'in bunun için.

Olabildiğince basit anlatmaya çalıştım çarpıtmayasın diye ama niyet başka olunca bu sefer de bir şeyler bulursun. En azından okuyan diğer arkadaşlar için net bir şekilde ortaya koyduğumu düşünüyorum. Daha da yazmayı düşünmüyorum bu konuda.

Konunun Shakky ile alakası yok. Argümanı çürütemediğin için dalgaya vurmaya çalışman ve benim için değerli birisini araya sokmaya çalışman yakışıksız olmuş. Cevap hakkı olmayan birinin arkasından konuşuyorsun.

İki yılda her ikisi de güçlendi. İki yıl önceki Robin iki yıl önceki Zoro'yu hatta zombisini tutamazken, iki yıl sonraki Robin iki yıl sonraki Zoro'yu nasıl tutacak? Zoro'dan çok daha hızlı bir şekilde güçlenmesi lazım Robin'in bunun için.

Olabildiğince basit anlatmaya çalıştım çarpıtmayasın diye ama niyet başka olunca bu sefer de bir şeyler bulursun. En azından okuyan diğer arkadaşlar için net bir şekilde ortaya koyduğumu düşünüyorum. Daha da yazmayı düşünmüyorum bu konuda.
Şakki hakkında konuşmuştuk genel sohbette bunu yazarken. E sen de kendine Shakky'nin müridi demişsin ya oraya bağladımdı.

Arkasından konuşmak nedir yahu. İstediği an cevap verebilecek kapasitede bence o, bağlantıları vardır ;)

Ben de olabildiğince geniş anlatmıştım, o kadar yazıp sildimdi. Kimsenin bişeyini çürütmek gibi bi derdim de yoktu hem. Kim nasıl görüyorsa öyle görsün banane:/ Neyse bi önemi kalmıyor şu yazdığını okuduktan sonra.

Hakuba limonlu topi topa tek attı diye Zoro'yla karşılaştırılır olmuş. Farkında değil ki Dellinger'ın abi çektiği adamı Zoro normal formda 80 parça etmiş.

Not: Forumda olsa cevap yetiştiremeyeceğiniz bir arkadaşımızın arkasından sallamak hoşunuza gidiyor olabilir belki ama burada olmaması ve bu yüzden size cevap veremeyecek olması nedeniyle @Shakky'nin arkasından konuşmanız doğru değil. Kalitenizi merak eden insanlar olduğunu düşünüyorsanız özelden yazın. Aksi hali umumun da bu konuda bir fikir sahibi olması demek oluyor ki bu kendinize zarar :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık