Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Normalde bende engellisin. Siteye girmeden gördüm mesajını. Bu seferlik cevap yazayım da yazdıkların boşuna gitmesin.

Bana Zoro'nun" Hiç çizik veya çentik yok." diye siilahlanmaya dikkat çekilen bir sahne göster bakalım. O zamana kadar bye.
Bu da yanlış argüman. Senin dediğine göre Pica'da buna sevinen adam amiralle kılıç tokuşturduktan sonra da bi dönüp bakar.

Bu da yanlış argüman. Senin dediğine göre Pica'da buna sevinen adam amiralle kılıç tokuşturduktan sonra da bi dönüp bakar.
Mangada bu zamana kadar Zoro (benim hatırladığım);

-Mihawk'a saldırdı.
-Kuzan'a saldırdı.
-Kizaru'ya saldırdı.

Zoro severler;

-Oooo abi Zoro, Fuji'ye sıra bende deyip saldırdı.

Bir amirale ilk kez saldırıyor galiba, bu kadar heyecan yaptırdığına göre :/ Ya da öncekiler unutuldu veyahut hesaba katılmıyor.

Ya herşeyi anlarım da gözünüzü seveyim Pica'ya karşı sevindi falan demeyin. Mevzu orada Pica'ya karşı olması değil. Bu gün gibi ortada. Dressrosa'da Cavendish>Zoro'cular vardı. Onlara benzettim. Sorsak forumun %90'ı Zoro'cu olsun olmasın, Pica'yla alakalı değildi der. Maksat orada yeni gösterdiği kılıcı hakiyle kaplamayla ilgili flashback verip, kılıçtaki çentik kılıç ustasının lekesidir mantığını pekiştirmek. Zoro'nun silahlanma hakisine olan yatkınlığına vurgu yapmak.

Mangada bu zamana kadar Zoro (benim hatırladığım);

-Mihawk'a saldırdı.
-Kuzan'a saldırdı.
-Kizaru'ya saldırdı.

Zoro severler;

-Oooo abi Zoro, Fuji'ye sıra bende deyip saldırdı.

Bir amirale ilk kez saldırıyor galiba, bu kadar heyecan yaptırdığına göre :/ Ya da öncekiler unutuldu veyahut hesaba katılmıyor.
2 yıl önce logiaya ne yapacak la. :D Hatta üretken meyvelerde bile işi yaştı. Neyse siz tartışın, ben arada salça olurum. :)

merhaba ben yeni üyeyiim. iyi geceler.

bence hepsini alırdı. hody'ye muhtemelen tek atardı lütfü kadr uğraşcağını sanmıyorum. diğerleriniyse daha kolayca alırdı bence. zoronun saldırı gücü kaptanndan daha yüksek bence.

daha çok yazmak isterim ama yarın dersim erken. off. :( iyi geceler. :)

merhaba ben yeni üyeyiim. iyi geceler.

bence hepsini alırdı. hody'ye muhtemelen tek atardı lütfü kadr uğraşcağını sanmıyorum. diğerleriniyse daha kolayca alırdı bence. zoronun saldırı gücü kaptanndan daha yüksek bence.

daha çok yazmak isterim ama yarın dersim erken. off. :( iyi geceler. :)
Seni burada yaşatmazlar ben sana diyim.

@Alpamis bu karolla mı yoksa :D Geçende bushidoya da birisi karolla diyordu :D Adam efsane olmuş her zoro savunana karolla diyorlar, ne yaptı la bu adam size :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık