Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Ryuma king lakaplı ama King diye karakter var.Üstelik esas king IM
Kaido dragon ama Dragon diye karakter var.Zoro ise dragon biçen(Zoro kısmı çok saçma oldu)
Zoro Kk sağ kolu,dünyanın en iyi kılıç ustası olacak.Buggy birgün şu anki Kk idam ediyordum.Babası kurtardı.Zoro denen dünyanın en iyi kılıç ustası o zamanlar kaptanının ölümünü izliyordu diyecek.Bir slash bile atamadı.O zamanlar çok yavaştı
Şaka maka gerçektende zaman atlaması sonrası Zoro'nun aştığı en büyük şey bence hız oldu.Zoro ashura'ya gerek kalmadan rakiplerini yendi.Zaman atlaması öncesi Luffy'nin ezik rakipleride olsa çoğunu yenemeyebilirdi.
Şimdi ise stratejik sorun yaşamazsa Law'dan ölümcül hasar yemiş Doff hala güçlü olmasına rağmen belkide Ashura formu tarafından yenilebilirdi.Cracker'ı da Nami desteğiyle yenerdi.Zoro ve Law birlikte hareket etseler çok başarılı ikili olur.Luffy ve Zoro'da var olan en büyük sorun bence bodoslama dalmaları.Zoro'nun Zou'da karşımızda yonko var demesine şaşırdım.Yavaş yavaş biraz akıllanıyolar.

Bakın 2y önce " Sözde ciddi olmayan" dövüşte, Luffy ile Zoro neyi merak ediyorlar :) Ve cevap da ne olmuştu? Hani fark yemiş ya Zoro sözde :) İşaretli yerde ne yazıyor?
Bunu neden attım peki? Bir karşılaştırma tartışması için mi? Hayır. Atmamın sebebi, Luffy'nin, Zoro'ya fark atamayacak olması, Zoro her zaman ensesinde olacaktır. Sürekli kendini geliştiren ve kendi kulvarında en iyisi olan birinden 2 yıl eğitim almış adam nasıl geri kalıyormuş ben onu anlamadım.
Aynı şartlar da Zoro da alır dememin sebebi bu işte. Zoro, Luffy'nin aşağısında bir adam değil.

Bu arada dövüş filler değil he hahaha :D
Atı alan Üsküdar'ı geçti be Bushido. :)

Atı alan Üsküdar'ı geçti be Bushido. :)
İşte geçti mi? ne kadar geçti? Onu bu arc göreceğiz. Sonuçta elimizde 2y öncesi bir olay var ve iki karakter de birbirine benziyor güç, irade, azim ve çalışkanlık kafa yapıları o yüzden sanmıyorum geri kalacağını. Zoro, Luffy'e hep yakın olacak göreceksin bak :D

İşte geçti mi? ne kadar geçti? Onu bu arc göreceğiz. Sonuçta elimizde 2y öncesi bir olay var ve iki karakter de birbirine benziyor güç, irade, azim ve çalışkanlık kafa yapıları o yüzden sanmıyorum geri kalacağını. Zoro, Luffy'e hep yakın olacak göreceksin bak :D
Bunu atmazsam içim rahat etmezdi valla. :D Biraz küçük ama idare et.

Göreceğiz bakalım. :D

Artırıyorum... Zoro Caesar'ı da yenemezdi. Luffy bile grizly magnumu atmak için 30-40 metre ileriden saldırdı yakın dövüşte nefessiz kalmayayım diye. Ki Caesar o saldırıyı bile tuttu bir süre. Zoro'nun sleş ile Caesar'ı yenme ihtimali yok...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık