Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Zoro'da kötü olan bir şey yok. Her şeyi son derece iyi. Hız, dayanıklılık, fiziksel güç, b.haki, k.haki hatta gözükmeyen h.hakisi bile. Buna ek olarak kılıçları da çok iyi.

Zoro çok iyi. Kişilik olarak da öyle.

Adam harbi iyi.

Ne alaka yav? :S

Kuro'nun hızına ayak uydurabilecek miydi o zaman?
Hody Jones'un haplı haline su da ne yapabileceği tartışılır.
Ceaser'ın ise meyvesi sebebiyle sıkıntılı.
Don Krieg'in ise o zaman zırh olayı vardı.

Yani o zaman ki seviyelerle hepsi de her şekilde düşünülebilir. Bu da yeni moda oldu heralde ''Şunu diyen varsa haterdir'' ''Bunu kabul etmeyen haterdir'' falan :D
Hody G3 ile yenildi yav. Luffy'nin güçsüz tekniklerinden biriyle. Zoro' nun o ayarda bir saldırısı yok mu yani? Ya da şöyle sorayım, Zoro'nun en güçlü saldırısı Cracker'in normal bir askerine çizik bile mi atamayacak?

Kuro'yu öyle kolay kolay yenemezdi zaten. Ama eninde sonunda alırdı. Adamda dayanıklılık namına hiçbir şey yok. Luffy kafa atıyor, tek yiyor direkt. O sıralar Zoro'nun dayanıklılığına ise Arlong şaşırıyordu. Kuro keser falan ama en sonunda Zoro'dan alacağı ilk darbede yenilir.

Don Krieg'in zırhı da zırh olsa. O zırhı Daz Bones ile falan kıyaslama yani. :artiz:

Ceasar desem Brulee'den korkan bir insan. Meyvesi en kötü ihtimalle Luffy'de olduğu gibi birinci sefer sıkıntı çıkarır, ikincisine yemez.

Bak ne diyeceğim, bence Baby 5 Croco'ya tek atar. Croco'nun ederi 25 milyon beli falan zaten. Ama bak, ben hater değilim tamam mı?

Dof tartışmaya açık mı? Yuh.
Ben Zoro Dof'u alır seçeneğine oy vermedim. Belirteyim dedim. :(

Hody G3 ile yenildi yav. Luffy'nin güçsüz tekniklerinden biriyle. Zoro' nun o ayarda bir saldırısı yok mu yani? Ya da şöyle sorayım, Zoro'nun en güçlü saldırısı Cracker'in normal bir askerine çizik bile mi atamayacak?

Kuro'yu öyle kolay kolay yenemezdi zaten. Ama eninde sonunda alırdı. Adamda dayanıklılık namına hiçbir şey yok. Luffy kafa atıyor, tek yiyor direkt. O sıralar Zoro'nun dayanıklılığına ise Arlong şaşırıyordu. Kuro keser falan ama en sonunda Zoro'dan alacağı ilk darbede yenilir.

Don Krieg'in zırhı da zırh olsa. O zırhı Daz Bones ile falan kıyaslama yani. :artiz:

Ceasar desem Brulee'den korkan bir insan. Meyvesi en kötü ihtimalle Luffy'de olduğu gibi birinci sefer sıkıntı çıkarır, ikincisine yemez.

Bak ne diyeceğim, bence Baby 5 Croco'ya tek atar. Croco'nun ederi 25 milyon beli falan zaten. Ama bak, ben hater değilim tamam mı?

Ben Zoro Dof'u alır seçeneğine oy vermedim. Belirteyim dedim. :(
Yahu oraya gelene kadar suda yaşananları niye bir kenara koyuyorsun ki? Zoro su da haplı Hody karşısında ne olurdu onu düşünmek lazım ilk önce.

Kuro olayına katılmıyorum. Yakalaması o hıza yetişmesi lazım Zoro'nun fakat Zoro bile o sıra Usopp'u alıp başka yere gidiyordu ve Luffy Zoro'ya git diyordu.

Bunun dışında Daz ile niye karşılaştırıyorsun Krieg'i anlamadım. Zoro Daz'a çizik atamıyordu ki zırhı Krieg'e ne yapacağı belli değil. Artı olarak Krieg'in s,lahları karşısında nasıl bir savaş verebileceği bile belli değil yani...

Sen başkaları üzerinden başkalarını değerlendiriyorsun. Ceaser şundan korktu bundan korktu diye. EE şimdi korkmayan birini falan mı güçlü ilan etmeye başlayalım forumda nedir? Sen başka karakter karşısında ki durumuna bakacaksın, ondan korkmuş bundan korkmuş diye neyi değerlendiriyorsun? Meyvesiyle Zoro'nun nefesini keser mi? Keser. Onu düşüneceksin, Zoro ne yapabilir bu adamı nasıl aşabilir o sonuca geleceksin.

Fakat sen düşünmeden ''Bunu söyleyen haterdir'' ''Bunu kabul etmeyen haterdir'' kafasında gidersen buna gülerler yani. Artı olarak da Croco konusunda gerçekten böyle düşünebildiğinde gideriz ki böyle düşünebilen biri olduğunu sanmıyorum bu dünyada. Düşünüyorsa da geçmiş olsun ne diyeyim. :S

Dof 38 kişi mi?:hhh:
Dofi 2 adet süpernovayı hediye paketi yapıyordu en son. Bu 2 süpernova da lolonoadan güçlü maalesef. Gerçi bu tür çıkmazlarda Zoro fanlarının beyanı esastır, unutmuşum.:gamyon:

Yahu oraya gelene kadar suda yaşananları niye bir kenara koyuyorsun ki? Zoro suda haplı Hody karşısında ne olurdu onu düşünmek lazım ilk önce.

Kuro olayına katılmıyorum. Yakalaması o hıza yetişmesi lazım Zoro'nun fakat Zoro bile o sıra Usopp'u alıp başka yere gidiyordu ve Luffy Zoro'ya git diyordu.

Bunun dışında Daz ile niye karşılaştırıyorsun Krieg'i anlamadım. Zoro Daz'a çizik atamıyordu ki zırhı Krieg'e ne yapacağı belli değil. Artı olarak Krieg'in s,lahları karşısında nasıl bir savaş verebileceği bile belli değil yani...

Sen başkaları üzerinden başkalarını değerlendiriyorsun. Ceaser şundan korktu bundan korktu diye. EE şimdi korkmayan birini falan mı güçlü ilan etmeye başlayalım forumda nedir? Sen başka karakter karşısında ki durumuna bakacaksın, ondan korkmuş bundan korkmuş diye neyi değerlendiriyorsun? Meyvesiyle Zoro'nun nefesini keser mi? Keser. Onu düşüneceksin, Zoro ne yapabilir bu adamı nasıl aşabilir o sonuca geleceksin.

Fakat sen düşünmeden ''Bunu söyleyen haterdir'' ''Bunu kabul etmeyen haterdir'' kafasında gidersen buna gülerler yani. Artı olarak da Croco konusunda gerçekten böyle düşünebildiğinde gideriz ki böyle düşünebilen biri olduğunu sanmıyorum bu dünyada.
Artı olarak da Croco konusunda gerçekten böyle düşünebildiğinde gideriz ki böyle düşünebilen biri olduğunu sanmıyorum bu dünyada.
Bak işte ben de ciddi ciddi Ceasar'ı, Hody'i alamaz diyen birilerinin çıkacağını sanmıyordum, ama çıkıyormuş işte.

Düşünüyorsa da geçmiş olsun ne diyeyim. :S
E şimdi benim yaptığımdan daha beter bir şey yaptın. Benim hater demem komik geliyor, sen adama direkt geri zekalı diyorsun. Hangisi daha kötü? :( Hem Croco'nun Baby 5'ın silahları karşısında da nasıl mücadele edeceği belli değil ki? Hatta hiçbir vs dövüşünde nasıl mücadele edeceği belli değil. Forumun bug'unu buldum. Hadi forumu kapatalım.

Yahu oraya gelene kadar suda yaşananları niye bir kenara koyuyorsun ki? Zoro suda haplı Hody karşısında ne olurdu onu düşünmek lazım ilk önce.
Neden bahsettiğini bilmiyorum. Dalga geçmiyorum, cidden bilmiyorum. Suda Luffy'nin aşıp da Zoro'nun aşamayacağı ne vardı? Asıl ben sana iki şey söyleyeyim, birincisi Zoro Luffy gibi, Shirahoshi'nin abisi tarafından kurtarılmak zorunda kalmazdı. İkincisi, Zoro, Luffy gibi geyik peşinde koşmayacağından, Hody o kadar hap almadan işini bitirirdi zaten.

Kuro her daim Shakushi (?) kullanmıyor/kullanamıyor. Farkındasın değil mi? Ayrıca o hızı yakalamak için illa o kadar hızlı olman gerekmiyor. Kaido ile Kizaru dövüşse, Kaido yakalayamayacağı için bir darbe bile vuramayacak değil ya.

Fakat sen düşünmeden
Bazı şeyleri düşünmeye gerek yok. King, Smoothie'yi alır mı? Alır. Neden? Çünkü King sağ kol, Smoothie sol kol.

Ha bu arada, bana dediğin şeyi sen de milyonlarca kez yaptın, iki kişiden kimin güçlü olduğuna, aradaki dövüşün şartlarını hiç düşünmeden karar vermeyi yani. :(

Vergo'dan, Brulee'den, Prospero'dan korkan, yani dövüşse yenileceğini düşünen kişi , (Hadi Vergo ile Brulee'yi geçtim, Prospero'dan net tırsıyordu.) Zoro'ya ne yapabilir?

Ha illa dövüş nasıl olur düşünelim. Luffy, nasıl nefesi kesilme olayını atlattı ise, Zoro'da aynı şekilde atlatır. Zehir olayı için ise, gözlem haki+ uzak dövüşü kullanır. Fırsatını bulduğunda da yaklaşır ve işini bitirir.

Nasıl ki, her sakallı deden değilse, her zırhlı Daz Bones kadar sert değil demek için kıyasladım. :oleyo: Adam, Luffy yaklaşmasın diye zırhını diken ile falan kaplıyordu. Zoro'ya bu numaralar işlemez mesela. Onun dışında, kullandığı saçma sapan silahlara Luffy dayanıyorsa, Zoro haydi haydi dayanır.

Hayır, Hody, Ceasar, Kuro, Krieg falan Luffy'i zorlamış olsa neyse diyeceğim. Luffy hiçbirine karşı gücünün tamamını kullanmadı bile. Kuro ve Krieg'i güle oynaya yendi. Bırakın bari bu kadar basit bir şekilde olmasa da, Zoro da bunları alsın.

Dof 38 kişi mi?:hhh:
Dofi 2 adet süpernovayı hediye paketi yapıyordu en son. Bu 2 süpernova da lolonoadan güçlü maalesef. Gerçi bu tür çıkmazlarda Zoro fanlarının beyanı esastır, unutmuşum.:gamyon:
Baştan söyleyeyim, o 38 kişiden biri değilim.

Dof 2 supernovayı paket falan yapmadı. Dövüş 3 vs 2 olarak başladı. Dof tarafı daha kalabalıktı yani. Onun haricinde Luffy de Dof'a tam güç dalmadı. En basitinden Kong Organ kullanmadı dövüşte.

Law da Zoro'dan güçlü falan değildir. :(

Luffy=Zoro diyenlere nasıl gözle bakılıyorsa Zoro CC ve Kuro’yu alamaz diyenlere de aynı gözle bakılsa keşke.Hadi Jones,Krieg gibi isimleri geçtim bi bahane,argüman öne sürülebilir belki de şu iki ismi alamaz diyenler hard fan muamelesi yaptıkları Zoro fanlarının hard hater versiyonundan başka bir şey değil.

Luffy=Zoro diyenlere nasıl gözle bakılıyorsa Zoro CC ve Kuro’yu alamaz diyenlere de aynı gözle bakılsa keşke.Hadi Jones,Krieg gibi isimleri geçtim bi bahane,argüman öne sürülebilir belki de şu iki ismi alamaz diyenlerin hard fan muamelesi yaptıkları Zoro fanlarının hard hater versiyonundan başka bir şey değil.
+1 Hatta seçeneklerde Chopper olsa Chopper'a karşı handikabı var Chopper alır diyen olmazsa ben de bir şey bilmiyorum.Hard Zoro fanı da çekilmiyor hard Zoro haterları da onlardan geri kalmıyor.Olay çok net bu adam süper novarlardan birisi ve korsanlar kralı olacak olan adamın Rayleigh'i haterlık yapacağım diye uçuşa geçmenin çok manası yok.

Enel'e 16 oy çıkmasına mı yanayım, Katakuri'nin Enel'den daha fazla oy almasına mı yanayım bilemedim. Gerçi bir Zoro atasözü der ki ''Bana Luffy'nin seviyesini söyleyin, size Zoro'nun seviyesini söyleyeyim.''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık