Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Güzel konu.

Kuro'yu yener miydi bilemiyorum. Ne zamandır o bölümlere bakmadım, net hatırlamıyorum.

Diğerlerini yenemeyeceği kesin.

Buggy'i alamazdı zaten. Haki bilmiyordu.
Kuro tartışmalı. Alabilme ihtimali var.
Zoro çeliği Alabasta'da kesti. Don Krieg'in çeliğini de aşamazdı.
Arlong tartışmalı alabilme ihtimali var.
Crocodile istediği kadar denesin o ara yenemezdi. Luffy'nin Crocodile'ı yendiği teknik belli.
Enel de zaten alamadı gördük.
Lucci rokugan ile tekleyebilirdi belki de.
Hody'i alırdı.
Ceasar'da ilk vs'si için nefessiz kalıp yığılırdı bir farkı olmazdı. Sonra ki dövüşünde yenebilirdi.
Doflamingo'yu yenemez.
Katakuri'yi yenemez.

Bir tane de Sanji-kun'a açın. ''Supernova olması için kaç fırın ekmek yemesi lazım,'' gibisinden.
Tayfadan başka bir karaktere böyle bir konunun açılması için Zoro gibi sağlam bir izlenim uyandırması lazım. Hem ben hiçbir Sanji fanının "Luffy ile Sanji denktir." tarzı bir iddiada bulunduğunu görmedim. Genel tartışmada gördüğüm bazı mesajlardan sonra böyle bir konu açma gereği duydum. Zoro özellikle time-skip sonrasında baya iyi bir profil çizdi bence. Ayrıca baksana, bu ankette bile kaç tane "Hiçbiri." diyen çıktı. Sanji'ye açılmaz bu konu. :ehe: Supernovalık konusunda ise fikirlerim farklı. Ayrı bir konuda tartışılabiliriz.

Buggy'i alamazdı zaten. Haki bilmiyordu.
Kuro tartışmalı. Alabilme ihtimali var.
Zoro çeliği Alabasta'da kesti. Don Krieg'in çeliğini de aşamazdı.
Arlong tartışmalı alabilme ihtimali var.
Crocodile istediği kadar denesin o ara yenemezdi. Luffy'nin Crocodile'ı yendiği teknik belli.
Enel de zaten alamadı gördük.
Lucci rokugan ile tekleyebilirdi belki de.
Hody'i alırdı.
Ceasar'da ilk vs'si için nefessiz kalıp yığılırdı bir farkı olmazdı. Sonra ki dövüşünde yenebilirdi.
Doflamingo'yu yenemez.
Katakuri'yi yenemez.
Buggy'yi kılıçların kabzasıyla bile döver. Don Krieg'i de alırdı. Lucci'ye teklenmezdi. Gerisine katılıyorum.

Abi buggy'i kılıcının tersiyle ya da tekme tokat dövemez mi ya bence kılıçsız da döverdi onu :bilmem:
Aynen Buggy konusunda bende böyle düşünüyorum.Adam kılıç ustası diye illa Buggy karşısında öyle mi dövüşmek zorunda ? Adam zaten fiziki kuvvete de önem vermiş biri.Bırakırdı kılıçları tekme tokat dalardı.

Buggy'yi kılıçların kabzasıyla bile döver. Don Krieg'i de alırdı. Lucci'ye teklenmezdi. Gerisine katılıyorum.
Bence o ara için yenemezdi Buggy'i. Don Krieg'in üzerindeki en sert çeliklerden biriymiş. Özellikle markasını belirtmişti Mangaka. Onu aşamazdı Zoro. O yüzden yenilirdi.

Tayfadan başka bir karaktere böyle bir konunun açılması için Zoro gibi sağlam bir izlenim uyandırması lazım. Hem ben hiçbir Sanji fanının "Luffy ile Sanji denktir." tarzı bir iddiada bulunduğunu görmedim. Genel tartışmada gördüğüm bazı mesajlardan sonra böyle bir konu açma gereği duydum. Zoro özellikle time-skip sonrasında baya iyi bir profil çizdi bence. Ayrıca baksana, bu ankette bile kaç tane "Hiçbiri." diyen çıktı. Sanji'ye açılmaz bu konu. :ehe: Supernovalık konusunda ise fikirlerim farklı. Ayrı bir konuda tartışılabiliriz.
Ben de bunu vurgulamak için yazdım onu. Sonra Zoro'yu abarttığımızı düşünenler çıkıyor. Basit bir tayfa üyesi değil bu adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık