Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Konuda o gün ki güç seviyesi ile yazıyor. Buggy, Kuro ve Don Crieg'i alamazdı Zoro. Buggy'i kesemiyor nereye alacak? Kuro; o arctaki Zoro için çok fazla hızlı. Don Crieg'i bana göre alamazdı ama alırdı diyeni de anlarım.
Arlong, Croco, Enel ve Lucci'yi ise hiç mi hiç alamazdı. Dördü de o arctaki Zoro ile top gibi oynardı.
İki yıl sonrasında Hody ve Ceasar'ı alabilirdi bana göre. Dof ve Katakuri'yi yine alamazdı.

Buggy, Kuro, Krieg, Hody, Caesar.
Buggy'yi o gün değil bugün de değil gelecekte dahi alamaz diğerlerini geçtim :)
Konuda o gün ki güç seviyesi ile yazıyor. Buggy, Kuro ve Don Crieg'i alamazdı Zoro. Buggy'i kesemiyor nereye alacak? Kuro; o arctaki Zoro için çok fazla hızlı. Don Crieg'i bana göre alamazdı ama alırdı diyeni de anlarım.
Arlong, Croco, Enel ve Lucci'yi ise hiç mi hiç alamazdı. Dördü de o arctaki Zoro ile top gibi oynardı.
İki yıl sonrasında Hody ve Ceasar'ı alabilirdi bana göre. Dof ve Katakuri'yi yine alamazdı.
+1

(1.00)
Buggy'i kılıçsız alırdı zaten, sanki duyan da Luffy Buggy karşısında shounen tarihinin en büyük dövüşlerinden birini yaptı sanır, uçurdu gitti. Zoro da atar yumruğunu geçer, illa kesmek zorunda mı? Videodaki Nami gibi "ne oldu senin kılıç ustalığına" diyecekseniz başka tabi.
Hele ki Zoro hiçbir şekilde Buggy'i alamaz demek tamamen mantıksız @yyolcu . Küf adam değil ki bu, Buggy yani.

Katakuri'yi Mihawk ile bir dalsa bile alamaz. Katakuri üstün becerisiyle Zoro'yu direk aradan çıkartır... Mihawk ile de dezavantajlı bir durumdayken ölümüne kapışır.

Croco ve eneli luffy ana karakter kontenjanından aldı onlardan güçlü olduğundan değil. Zoro içinde aynı şey geçerli. Arlong kuro krieg buggy ceaser hody yi yenerdi gerisi mümkün değil

(1.00)
Buggy'i kılıçsız alırdı zaten, sanki duyan da Luffy Buggy karşısında shounen tarihinin en büyük dövüşlerinden birini yaptı sanır, uçurdu gitti. Zoro da atar yumruğunu geçer, illa kesmek zorunda mı? Videodaki Nami gibi "ne oldu senin kılıç ustalığına" diyecekseniz başka tabi.
Hele ki Zoro hiçbir şekilde Buggy'i alamaz demek tamamen mantıksız @yyolcu . Küf adam değil ki bu, Buggy yani.
Bence alamaz. Ben Buggy'i çöp görenlerden değilim bu arada. Yani karşısında çöp seviyesinde biri olur Zoro kılıçsız da alır sorun yok. Sonuçta fiziksel gücü iyi Zoro'nun bunu biliyoruz. Ama tabi kılıçsız, normal halinin yarısı kadar bile güçlü de olmaz.

Katakuri'yi Mihawk ile bir dalsa bile alamaz. Katakuri üstün becerisiyle Zoro'yu direk aradan çıkartır... Mihawk ile de dezavantajlı bir durumdayken ölümüne kapışır.
İsmini görmeden önce çok şaşırdım bu düşünce kimin olabilir Zoro ya bu kadar düşman olan kim olabilir ismini gördükten sonra en ağır Luffy fanını böyle bir şey yazabileceği aklıma geldi Zoro ile Luffy ciddi kapışsa ve Zoro yense bu tartışma kapanacak ama Oda işte yapar mı böyle şeyler :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık