Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
şunu unutmayın her nedense bizim tayfa daki kahramanların ırkları (çoppa, brook hariç) ırkları hep gizemli ve eski güçlü ırklar.. Bir tık tamam sıçtım dediğimiz anda ırk farkı ortaya giriyor.. gizemli güç patlaması veya power up veya yeni bir teknik vs vs vs.. yani zoro nun gücü OP evreninde abartmıyorum , uçtaki kişilerle eşdeger...

Bu arada konu farklı ama , shanksın yasupu direk aradığını ve direk ismiyle hitap edip çağırdığını biliyoruz.. ??? bunun hakkındabir teori yada görüş varmı link atarsa...:))) arigato :D
Irklar derken hepsi insan ki :D 1 tane balık adam 1 tane de geyik var hepsi bu.Soy olarak demek istiyorsan o da luffy de D farkı bu.Sanji de gen mevzusu vardı o da onda çıkmadı :D

Croco'yu isterse su logiası yemiş olsun alamazdı. Sanki eşit saldırı güçleri mi var da su avantajını kullandığında Zoro Croco'yu alırdı diyelim. Peh.

Kaido'ya girenlerin önemi yok açıkçası ben zaten Kaido'yu pek önemsemiyorum artık ama yine de beklediğiniz gibi bir etki yapmayacağını da ekleyeyim.:D

Luffy şu an Zoro'dan 3-4 birim yukarda.:D Fark git gide açılır mı bilmiyorum ama şu an açılmış vaziyette. Zoro fanları bunu kabullenemiyor pek.
Şu fark nasıl açılmış merak ettim? Luffynin daha yeni kullandığı ileri seviye hakiyi Zoro moneti keserken slashına ekleyip attı. Zoro kılıcından roger ve wb gibi olmasa da hakisini şekil alacak şekilde taşıracak kadar yüksek hakiye sahip. Amiralin saldırısına karşı atak yapabiliyor. Luffy ile aynı anda pat diye hızlı hareket edebildiğini gördük. Saldırı gücünün ebatını pikada gördük. Luffyden tek farkı geleceği görememesi o da sorun değil zira zoro da sanji ve luffy gibi hızlı hareket edebiliyor ve saldırı gücü enma ile daha da arttı. Luffy fark atmadı, anca zoroya yaklaşmış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık