Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Emin misin? Kimler kimler nelere ölmedi bu seride... başka bir seri olsa belki katılabilirdim ama One Piece işte...

Aslında pek kötü argüman değil reyiz. Adam baya baya tırsmış, hemen işini bitirmeliyim diyor... Benim gönderme yapmak istediğim asıl şeyde buydu zaten. Yoksa iş ölmekse bizimkiler o plot armorlarla ölmezler zaten...
elini o yaradan içeri daldırıp kalbini söküp çiğneyip tükürüp atardı. belki bağırsaklarını çıkarıp boğmaya da çalışabilirdi illa kafasını ezmesine gerek yok sonuçta, elini kaldıramayan adama istediğin fantaziyi yap

Lucci gibi bir baba yiğit var orada.
Lucci’yi tek round da yardımsız mı yendi? :D
Açıkçası Arlong parkı hatırlamıyorum net ama Arlong Zoro’yu o zaman alabilecek çapta biriydi. Attığın resimde bunu kanıtlar nitelikte. Zoronun gücünden ya da iradesinden etkilense ne olur etkilenmese ne olur güç güçtür. Korkmadan ziyade bir etkilenme var.
Öyle bir şey yok reyiz. Zoro o arc resmen bitmişti ona rağmen neler yaptı. Sıfır halde çizgisiz gelse Arlong’u gömerdi Zoro...

Konunun amacı ne onu çok anlayamadım. Subliminal mesajlar gizlenmiş gibi ama neyse..
Konunun amacı Zoro'nun dayanıklılık yeteneğini gözler önüne sermekti. Fakat bazı Luffy fanları alakasızca ve sallamasyon yorumlarıyla konuyu kirletince baaaazı Zoro fanları da konuyu kapak deryasına çevirmek durumunda kalmış. Son olarak da sayısız zaferlerine bir tanesini daha ekleyip işi şova dönüştürmüşler. Helali hoş olsun. Canlarım benim ❤

Konunun amacı Zoro'nun dayanıklılık yeteneğini gözler önüne sermekti. Fakat bazı Luffy fanları alakasızca ve sallamasyon yorumlarıyla konuyu kirletince baaaazı Zoro fanları konuyu kapak deryasına çevirmek durumunda kaldı. Son olarak da sayısız zaferlerine bir tanesini daha ekleyip işi şova dönüştürmüşler. Helali hoş olsun. Canlarım benim ❤
?

Kapak kapak insan sıkılıyor ama bir yerden sonra :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık