Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Tek bir bakışla içe doğru bırakan bu ödlek mi Zoro’yu öldürecekmiş...?
etkilenmesi öldüremeyeceği anlamına mı geliyor :d

üstelik şu düştüğü haller içler acısı. mihawk öldürmemek için elinden gelen en güçsüz saldırısını yapmış sen gidip bu dandik yarayla ayakta kalmasını övüyorsun :d mihawk arada bi acaba şu zoro denen çocuk ne yaptı diye oturup ultra manyak gözlem hakisi ile zoroyu izlese, ulan iyi ki öldürmemek için kestik diye başkası adına utanıyordur

üstelik şu düştüğü haller içler acısı. mihawk öldürmemek için elinden gelen en güçsüz saldırısını yapmış sen gidip bu dandik yarayla ayakta kalmasını övüyorsun :d mihawk arada bi acaba şu zoro denen çocuk ne yaptı diye oturup ultra manyak gözlem hakisi ile zoroyu izlese, ulan iyi ki öldürmemek için kestik diye başkası adına utanıyordur
Öyle bir etkikenmiş ki hamsinin eli titriyor eli...

Hani öldürmekten beter etti derler ya, Mihawk’ın, Zoro’ya yaptığı da buydu işte...

Üye silindi 1004

Mihawk’ın poposunun üstüne oturmaktan başka yapabileceği hiçbir şey...

puhahah eli mi titriyormuşasdfldksh uydurmaya başladın şimdi de :d erkan gibi anime bölümlerini mi yorumluyorsun
Yok aslınsa uydurmadım sadece şaka ile karışık bir yorum yapmak istedim ama sen anlamak istemiyorsun sanırım...
Ama Arlong ödleğinin öldüremeyeceği konusunda ciddiyim. Zoro yine kalkardı...

Yok aslınsa uydurmadım sadece şaka ile karışık bir yorum yapmak istedim ama sen anlamak istemiyorsun sanırım...
Ama Arlong ödleğinin öldüremeyeceği konusunda ciddiyim. Zoro yine kalkardı...
zoro, sanji havuza atlayınca neyse ki bu keko luffye yardıma gitti de burda ölme şansım azaldı. luffy gelene kadar bayılmasam yeter diyor içinden.

Yalnız Reis o dövüşe girmeden önce de muhteşem kaptanı sayesinde sağlam bir darbe alıyor xd

-------------------------------------------------

Konu ile alakasız şöyle bir bakıyorum da Zoro Tanrı olmalı yani bunun başka bir açıklaması olamaz xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık