Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

Silinmiş Üye

O zaman "roman" kısıtlaması olmadan, direkt kitap okuma kulübü olmayı teklif ediyorum. Ve konu sahibi ilgilenmeyecekse konuyla ilgilenebilirim de.
Kulübe gelecekler yazsın!!!:/
Düzenli olacaksa güzel olur. Aslında goodreads üzerinden grup kurup isteyen istediği kitabı da ekleyebilir. Ama takip edilebilirlik açısından sitede açmak iyi fikir.

Düzenli olacaksa güzel olur. Aslında goodreads üzerinden grup kurup isteyen istediği kitabı da ekleyebilir. Ama takip edilebilirlik açısından sitede açmak iyi fikir.
Düzenli olsun, önceki seferde 100 küsür sayfalık bir kitaba bir ay süre veriyorduk. Bence çok fazlaydı ve bu yüzden kopukluklar oldu. Discord sunucusu bile açabiliriz hatta.

Silinmiş Üye

Düzenli olsun, önceki seferde 100 küsür sayfalık bir kitaba bir ay süre veriyorduk. Bence çok fazlaydı ve bu yüzden kopukluklar oldu. Discord sunucusu bile açabiliriz hatta.
Geçen sene ben de arkadaş çevremle yapıyordum, google sheets üzerinden bir excel dosyasına kitapları ekleyip, ne kadar okuduğumuzu, yorumumuzu falan yazıyorduk iyi oluyordu ama düzenli olmazsa çabuk unutuluyor olması kötü oluyor. Discord'um yok ama açabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık