Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

Canın sağ olsun. Ben gazlıyordum öyle. Azar azar okur bitirirsin. Daha çok kişi var okumayan.
11. bölüme geldim biraz ara verdim. Altta sayfa sayısı yok ama kitabın % kaç bittiği yazıyor ve ben %70'i bitirdim. Gece yarısı biraz daha okurum sonra da yarın komple bitiririm artık.

11. bölüme geldim biraz ara verdim. Altta sayfa sayısı yok ama kitabın % kaç bittiği yazıyor ve ben %70'i bitirdim. Gece yarısı biraz daha okurum sonra da yarın komple bitiririm artık.
Ben de ya öyle yapıyorum ya da kitapyurdu'na girip oradan iç sayfalara göz atıyorum. Bazen bölümlerin sayfası oluyor. Romanlarda olmuyor tabii.
Kitabın sonu güzel değilse kara listeme eklenecek.Bir kitaptan sıkılınca öyle oluyor.
Eh ona artık siz karar verirsiniz efendim.

Bu konu üzerinden değilde okunan kitap için ROK tag'i ile birlikte belli olması açısından, seçilen kitabın konusu açılsa? Oradan muhabbet devam etse daha iyi olmaz mı?

Bu konu üzerinden değilde okunan kitap için ROK tag'i ile birlikte belli olması açısından, seçilen kitabın konusu açılsa? Oradan muhabbet devam etse daha iyi olmaz mı?
Güzel fikir. Sadece sohbet konusuna dönüyor gibiydi bura. Ay ben nasıl okıycam, vay okuyamadım, ay sıkıldım falan :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık