Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın, One Piece Reaksiyonu

Konu değerlendirme puanı..

• Kullanılan toplam oy
    20
Joyboy'un da Roger gibi bir hastalık durumu olabilir. Ben yapamadım ama benden sonra gelecek olan yapsın gibi bir miras bırakmıştır. Roger da aynı durumda olduğu için onlara trajikomik gelmiş olabilir. Hem çok mutlu hem de çok üzgün olmalarını sağlar. Eğer bu hastalık tüm Joyboylarda görülüyoraa aynı zamanda Roger ve Shanks'ın bir sonraki Joyboy için neden bu kadar uğraştıklarını da açıklayabilir.

Ben konuşmamak gibi bir adetlerinin olduğunu düşünmüyorum. Öyle olmasa Roger Wb'ye söylemek istemezdi veya Rayleigh Usopp sorduğunda cevaplamaya başlamazdı.
bir dosta cevap vermekle düşmana konuşmak çok farklı şeyler. bu adamların denizlerde en çok değer verdiği şeyler özgürlük ve esir alınıp konuşturmak mümkün değil

Peki o zaman benim size sorum; Rayleigh son adaya nasıl gidileceğini biliyor. Madem Kaido ve Koca dana bu kadar çok kk olmak istiyor; o zaman tek başına olan bu yaşlı adamı neden hala esir et(e)mediler ?
Ona bakılırsa tayfadaki diğer üyelerde biliyor. Bence her ne kadar kötü olsalarda Big Mom, Kaido vs.. daha doğrusu eski denizciler-korsanlar arasında az da olsa birbirine saygı gösterdikleri belli. Misal Shiki, ne kadar Roger'a rakip olsa da tutuklandığında çok şaşırıyor ve gücünden bahsediyor.Roger'ın Garp'a güveni, Beyazsakal'ın Garp,Sengoku ve yazabileceğim pek çok örnek gibi, birbirine rakip,düşman olsalarda saygı gösterdikleri aşikar.

Roger her şeye gülen bir tip. One Piece'i görünce gülmesi normal bir tepki, kahkaha atması ise One Piece'in gizeminin vermiş olduğu duygu artışıdır en fazla. Yani Roger'ın gülüşünden One Piece çıkarımı yapmak imkansız gibi bir şey bence, adam ne görse gülerdi zaten :D

Bir yanlışınız var nasıl bulabilecekleri o söylecekti yerini değil roadların yerni yoksa adam eliyle koymuş gibi bulamaz zaten

Roger her şeye gülen bir tip. One Piece'i görünce gülmesi normal bir tepki, kahkaha atması ise One Piece'in gizeminin vermiş olduğu duygu artışıdır en fazla. Yani Roger'ın gülüşünden One Piece çıkarımı yapmak imkansız gibi bir şey bence, adam ne görse gülerdi zaten :D
Sadece o değil tüm tayfası gülüyor. Adanın adını bile Laugh Tale koyuyor adamlar. ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık