Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Son bölüm bence önemliydi.Roger'ın nasıl böyle güçlü olduğunu anladım.

Cevap bence haki kontrolü.

Hakisi fazla az olması dışında hakisini en iyi kontrol eden adam Roger.

Shiki filosu karşısında Buggy kafayı yerken adamın ifadesinde en ufak değişiklik yoktu.Zira ölürken de.Kontrol nirvanası çıkacak. :gamyon:

Luffy de böyle olmayı öğrenecek gibi.Eğer öğrenirse çok güçlenecek.Hem olgunlaşmış hem karizma yapmış hem de güçlenmiş olacak.

Son bölüm bence önemliydi.Roger'ın nasıl böyle güçlü olduğunu anladım.

Cevap bence haki kontrolü.

Hakisi fazla az olması dışında hakisini en iyi kontrol eden adam Roger.

Shiki filosu karşısında Buggy kafayı yerken adamın ifadesinde en ufak değişiklik yoktu.Zira ölürken de.Kontrol nirvanası çıkacak. :gamyon:

Luffy de böyle olmayı öğrenecek gibi.Eğer öğrenirse çok güçlenecek.Hem olgunlaşmış hem karizma yapmış hem de güçlenmiş olacak.
Katılıyorum dostum. Zaten Luffy'nin meyvesinden şu saatten sonra daha fazla bir şey bekleyemeyiz. Artık hakisini geliştirme zamanı. Biliyoruz ki Ray Luffy'e sadece temel düzeyde öğretebildi.

Katılıyorum dostum. Zaten Luffy'nin meyvesinden şu saatten sonra daha fazla bir şey bekleyemeyiz. Artık hakisini geliştirme zamanı. Biliyoruz ki Ray Luffy'e sadece temel düzeyde öğretebildi.
Ray çarpım tablosunu öğretmiş yarı yolda zıkkımlanmaya kaçmış gibi geliyor bana. :D Zira g4 gibi riskli bir form dışında yetersiz kalması bunu gösteriyor.Belki Luffy'i yanıltmıştır sürekli kullanırsın rahat ol diye.

En güçlü diğer kişilerin çok fazla üstünde değildir.
Ne hayatı boyunca KK idi ne de rakiplerine tek attı hep.
Resimden net anlaşılıyor stili.
Mihawk'a bakarak seviyesini anlayabilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık