Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger vs. Dragon / Ödül Kapışması

Hangisinin Ödülü Daha Yüksekrir

• Kullanılan toplam oy
    188
Çağı değiştiren ve korsanlar çağını açan isim Gol D. Roger. Dragon daha bir şey değiştiremedi. Roger açık ara önde.

Devrimciler gibi kac tane oluşumun üstünden geçtigi için KK adam Roger tabiki.Örgütse şimdiden cıkan müttefiklerinden pay cık Roger'ın ödülü 2'ye katlar.

Dragon her ne kadar büyük tehdit olsa da Roger efsanesine daha yaklaşamadı bile.Efsanenin büyüklüğü ödüle de yansımıştır.Roger en az 5 milyar ödül almıştır bence.Dragon ise en fazla 5 - 6 milyar alır gibi geliyor bana.Yani biraz bile olsa ödülde Roger öndedir en kötü ihtimalle.

Rayleigh dahi 1.5 milyar beri aşağısındaysa çok şaşırırım.2 - 3 vardır o da.

Dragon her ne kadar büyük tehdit olsa da Roger efsanesine daha yaklaşamadı bile.Efsanenin büyüklüğü ödüle de yansımıştır.Roger en az 5 milyar ödül almıştır bence.Dragon ise en fazla 5 - 6 milyar alır gibi geliyor bana.Yani biraz bile olsa ödülde Roger öndedir en kötü ihtimalle.

Rayleigh dahi 1.5 milyar beri aşağısındaysa çok şaşırırım.
Dragon'a çok değer vermişsin. Kıtlık Jack bile 1 milyar ediyor. Dragon'da hadi 900 milyon etsin.

Çağı değiştiren ve korsanlar çağını açan isim Gol D. Roger. Dragon daha bir şey değiştiremedi. Roger açık ara önde.
Olaya sadece öyle bakma ama.
Bir taraftan ortada göz önünde olan bir Roger var. Göründüğü kadariyla hükümetle işi olmamiş.
Diger tarafta ise ortalarda olmayan görünmeden ülkeleri yıkan ve doğrudan hükümete karşi olan bir Dragon var.
Yani Dragon bulunamamasi olayi yüzünden bile ödülü rekor bir seviye olabilir. Zaten şuan en cok aranan kişi.
Dragon'a çok değer vermişsin. Kıtlık Jack bile 1 milyar ediyor. Dragon'da hadi 900 milyon etsin.
:confused: :eek:

Dünyanın en çok aranan suçlusu da olsa Roger bu kategoriye dahil değil çok yüksek ihtimal.Roger hayattayken en çok aranan değildi ya bu adam.Sabo'yla tanıştığı zamanlar yavaş yavaş etkin oldukları,süpernovalar gibi oldukları zamanlardır diye düşünüyorum.Güç olarak değil tabii etkin olma,adlarını duyurma olarak.Wb'nin ağzından hükümete ithafen ''Siz o hazineyi bulucak birinin ortaya çıkmasından korkuyorsunuz.'' dediği bir sahne de var.Bu adam o hazineyi bulmuş işte.

Hükümeti devirme>KK'lıktır ama Dragon'un daha o kadar etkin olduklarını düşünmüyorum.Yani bazı ülkeleri yıkmışlar tabii de şimdi Mf savaşı o ülkeleri yıkmaktan çok daha öte de bir etkinlik.Mf kadar olmasa da o kadar büyük etkinlikleri yok daha güç topluyorlar,hazırlık yapıyorlar,etrafta gözükmüyorlar.

Yüksek ihtimalle KK'lık ve hükümeti devirme de bi nokta da kesişiyor gibi de bakalım.

Ödül tahmini konusunda Jack'in ödülü kesin değildi sanki.Umarım öyledir.Eğer 1 milyar değilse yonkoları 1,5, Dragon 2,25, Roger da 3 civarıdır diye düşünüyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık