Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Beyazbıyık Karşılaşması Nasıl Sonuçlanır?

Sizce kapışma nasıl sonuçlanır ?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger "Şuna haddini bildireyim durun"
WB "Sen kime haddini bildiriyorsun?"

Çat pat çat pat!

Roger "Beklediğimden çetin çıktın"
WB "Sende öyle"

Roger "Neyse bu işin sonu yok gel sake içelim"
WB "Olur kardeş benimki buzlu olsun"

Roger: Seninle dövüşmeyi bekliyordum Edowādo Nyūgēto

Wb: Aman tadımız kaçmasın Roja, dövüşmek yerine sake içmeye ne dersin.

Devamını hepimiz biliyoruz. Roger kestane çizer gibi çiziyor.

"!" işareti olan kısımlar teorilerimi açıkladığım kısımlardır.

Oyumu Roger ve Beyazsakal'ın 1v1'inden yola çıkarak değil, tayfa gücü ile yorum yapmak istiyorum.

Diyelim ki Roger ve Beyazsakal birbirine denk dövüşüyor lakin orada Rayleigh, Crocus ve birkaç kişi daha bulunmakta. Beyazsakal tarafında ise Oden dışında bu isimlerle baş edecek birinin olmadığını düşünüyorum.

+ Şimdi seride bu iki karakterin birbirine denk olduğu yorumuna gelirsek. Evet belki denk olabilirler ama ne zaman denk oldular?
- Luffy ile Doflamingo'yu ele alalım. Marineford Savaşı'nda Luffy asla ama asla Doflamingo'ya denk değildi, daha sonradan ise Luffy, Doflamingo'dan daha güçlü hale geldi.
Bu örneği vermemin nedeni Beyazsakal'ın daha sonradan güçlenerek Roger'ın seviyesine gelmesidir, tabi böyle olmamış da olabilir lakin bu bir teori.

! Çarpışma sırasında Roger, Beyazsakal'a şeyden bahsedebilir, "Hatırlıyor musun Beyazbıyık, Garp ve ben sizi nasıl dağıtmıştık?". Böyle bir olay yaşanır ise çok gülerim. :hhh:

! Çok uçuk bir ihtimal, belki olaya Garp'ta dahil olur... Çarpışma neticeye varamaz, Garp ve Sengoku iki tarafın yorgunluğunu fırsat bilip saldırı ve kaçan korsan gruplarından Oden, Zoro misali yanlış gemiye biner ver Roger'ın yanına gelmiş olur... Belki de hikaye böyle devam edecek.

! Oden ile ilgili bir teoriyi daha ortaya atmak istiyorum. Savaş başlamadan önce Roger'ın sözlerine kızan Oden, Roger'a koşarak hızlı bir saldırı yapar ve saldırı Rayleigh tarafından engellenir. Böylece dövüş başlar.

Unutmayın bunların hepsi bir teori lakin Roger Korsanları'nın, Beyazsakal Korsanları'ndan daha üstün olduğunu savunuyorum... Sonuçta bu kaptanların savaşı değil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık