Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
2v1 olmadıysa 3 ay boyunca luffynin dofun suratı tekmelediği sahneyi avatar yap artı parantez içine crocodile > doflamingo yap, kabül mü?
İlki biraz ağır çünkü başka iddaalara da gireceğim.Avatarda sıkıntı yok ama o sahne olmaz.Çünkü olay açıklanınca konuda şöyle demiştik iki seçenek vardı deniyor sonra kaybeden biz oluyoruz.
Sen de ona göre ne yapacağını söyle düşünelim.

4vs2 oldu bence. Hatta daha fazlası bile ihtimal.:D Ama 2vs1 olduğunu düşünmüyorum.

İddiaya girilir.:D

Tamam ben hazırım. :D
Dostum bir silah tutuşlarına bak bir o peach peach sırıtışlarına bak tam bir sünnet ortamı var lan o resimde.
O sahneyi iyi yakalamışsın.Tam olarak andırdığı için 2 vs 1 olduğunu düşünüyorum zaten.Ama sünnet fikri komikmiş. :D

İlki biraz ağır çünkü başka iddaalara da gireceğim.Avatarda sıkıntı yok ama o sahne olmaz.

O sahneyi iyi yakalamışsın.Tam olarak andırdığı için 2 vs 1 olduğunu düşünüyorum zaten.Ama sünnet fikri komikmiş. :D
Ben Garp ve Roger içlerinden geçti diyorum. WB boşuna unstoppable dememiştir bu Reyize.:D Garp 'ın her yeri kan olmuş. Bildiğin hep birlikte saldırmışlar.

Senden Luffy fanı olmanı istiyorum aksi halde de ben Dof fanlığı yapacam. :D Tabi süreyi sen belirle.:D

İlki biraz ağır çünkü başka iddaalara da gireceğim.Avatarda sıkıntı yok ama o sahne olmaz.

Tamam o zaman küçük iddiaya girelim diğerleriyle de başka gir. 2v1 olmadaysa diğer iddialarınla birlikte bir zaman diliminde bir haftalığına Crocodile avatarı kullan. Sen kazanırsan ben Kid'in dayak yemiş halini 1 hafta kullanayım.

Tamam o zaman küçük iddiaya girelim diğerleriyle de başka gir. 2v1 olmadaysa diğer iddialarınla birlikte bir zaman diliminde bir haftalığına Crocodile avatarı kullan. Sen kazanırsan ben Kid'in dayak yemiş halini 1 hafta kullanayım.
3 ay Crocodile avatarı ve o dediğin yazıyı yazayım.Ama sende o tarz bir avatarı 3 ay (belki Law) ve o şekilde bir yazı yazacaksın Law > Kid mesela.

Ben Garp ve Roger içlerinden geçti diyorum. WB boşuna unstoppable dememiştir bu Reyize.:D Garp 'ın her yeri kan olmuş. Bildiğin hep birlikte saldırmışlar.

Senden Luffy fanı olmanı istiyorum aksi halde de ben Dof fanlığı yapacam. :D Tabi süreyi sen belirle.:D
Tamam 2 ay makul gibi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık