Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Robin Popülerliğini Kayıp mı Etti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Resmen harcandı bu kadın..

Gereksiz diyenlere de Robin olmasa Luffy'nin Arabasta'da ölmüş olacağını ve Korsanlar Kralı olamayacağını hatırlatmak isterim.
yok şu olmasa bu ölmüştü yok bu olmasa şu ölmüştü tamamen gereksiz ve boş yorumlar o olmasa başkası olurdu her zamanda olacak ne bekliyorsun ki serinin ana kahramanı 100. bölümde ölsün mü ?

yok şu olmasa bu ölmüştü yok bu olmasa şu ölmüştü tamamen gereksiz ve boş yorumlar o olmasa başkası olurdu her zamanda olacak ne bekliyorsun ki serinin ana kahramanı 100. bölümde ölsün mü ?
Çölde Luffy'i kurtaracak başka kim vardı? Luffy'nin orada ölmemiş olması için Oda'nın bambaşka bir senaryo çizmesi lazım ancak.

Popülerlik derken mangada görülmesi, takipçiler tarafından konuşulması vs kastediliyorsa Sadece Robin değil; Luffy, Zoro ve Sanji dışında tüm tayfa elemanları popülerliğini kaybetti gibi geliyor bana. Hep arka planda kalıyorlar. Bunun dışında ne çok sevdiğim ne de nefret ettiğim bir karakter kendisi. Ankette bana hitap eden bir şık yok sanırım. :D

Eskiden iş yapıyordu ya.Şimdi sanki Nami daha ön plana çıktı.Herkes vs atarken bile ortalıkta gözükmüyor.Ciddi bir vssi en son ne zaman oldu hatırlamıyorum.Halbuki ilk tayfaya geldiğinde Zorodan sağlamdı.

Franky, brook ve robin tayfa üyesi değilmiş gibi hissediyorum hala. Hiçbir zaman popüler değildi benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık