Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Robin Popülerliğini Kayıp mı Etti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Resmen harcandı bu kadın..

Gereksiz diyenlere de Robin olmasa Luffy'nin Arabasta'da ölmüş olacağını ve Korsanlar Kralı olamayacağını hatırlatmak isterim.
Tayfanın her üyesi en az bir kere kurtarıyor yahu zaten birbirini :(
Bunda abartılacak bir şey yok ki.

Eskiden severdim, şimdi nötrüm. Popülerliğini de eskisine göre kaybetti bence.

Okuyucu günübirlikçidir ve evet Robin eski popülerliğinde değil, çünkü önplana çıkmıyor. Bu kadar basit. Herhangi bir ark Brook gibi önplana çıksın hemen tavan yapar popülerliği.

Yav Sanji gereksiz, Chopper gereksiz, Nami gereksiz, Robin gereksiz. Bir Zoro mu gerekli bu tayfada yav? Kadın serinin kilit ismi, kitabeleri okuyabilecek tek isim şu an o. Ona rağmen gereksiz damgası yiyor.
Robin baya baya iki Yonkou'nun kendisi için savaşa girebileceği kadar önemli bir karakter neredeyse. Kadın öldürmek için Amiral bizzat geliyor. Yine de bizim foruma yaranamıyor. Güçlü birini yenmediği sürece de bu böyle devam eder herhalde. :(

İstenilen diğer seçeneği de ekledim zaten hiç önemsememiş ve önemsemeyecekler için.Ben biraz ya hep ya hiç gibisinden nabız kontrolü denemiştim o yüzden diğer seçenekleri kurcalamadım ama olsun.

Tayfanın her üyesi en az bir kere kurtarıyor yahu zaten birbirini :(
Bunda abartılacak bir şey yok ki.

Eskiden severdim, şimdi nötrüm. Popülerliğini de eskisine göre kaybetti bence.
Ben de popülerliğini kaybetti şıkkına oy verdim zaten. Malesef ki öyle oldu :(

Kimse hatırlamadığı için bu kadar üstüne basa basa o olayı söyledim. Üstüne bu kadın düşmanken Luffy'nin farkına varıp kurtarıyor. Bu daha da büyük bir şey bence.

Ayrıca tayfada zaten sevmediğim kimse yok ama Robin'in kişiliğini gerçekten ayrı severim. Tayfada çok ayrı bir yeri var, en aklı başında tayfa üyesi olduğu kesin mesela. Akademisyen kişiliği ise ayrı bir hoşuma giden tarafı :) Zoro ile beraber tayfanın en gerçekçi/realist üyesidir aynı zamanda.

Beyaz olduğundan beri benim için bitmişti zaten. Ben onun o kavruk tenine vurulmuştum ölü beyazına değil. Nerede o eski egzotik Robin nerede şimdiki plastik Robin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık