Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Luffy ile aynı seviyede olan birisi. Aah ussop olmayaydı kaybetmişti luffy. Neyse bunlar sebep değil lucci dikkatini dağıtmasını izin vermemeliydi. Dönüşü bakalım nezaman olacak.

Güçlü çar.

Sağlam bir haki takviyesi ile iyi işler yapacak. Yazar herifi öyle bir mevkiye koydu ki nasıl kalkacak altından.

CP0 baş şefi olmak nedir ya. Olacak iş değil.

@Smoker hocam çok orijinal anket seçenekleri buluyorsun fena arada kalıyor insan :hhh:
Sevdiğimiz tekrar görmekten memnun olacağımız karakter, dönüşüde güzel olacaktır ama bu canının yine zopa istediğini değiştirmiyor :hhh:
Karakteri sevsek de sevmesek de anket sözlerin baya dikkat çekiyor : ))

Karizmasına, sakin kararlılığına rakip çıkmıştı ama bir donut her şeyi yerle bir etti.

Robin'in peşini asla bırakmayacağını söylemişti EL'de. Tekrar tayfayla yolları kesişecektir ama bu sefer zopayı diğer tayfa üyelerinden yeme olasılığı var, Luffy'den yiyecekse de kolay lokma olacaktır bu sefer.
Belli'de olmaz. Luffy'nin çoğu rakibi kendini geliştiremeyecek durumda olanlardı ama Lucci böyle bir karakter değil. Yaşı çok küçük olmasa da yine de kendini çok geliştirmiş olarak çıkacaktır bizi şaşırtacaktır. Ama tam o esnada Oda Sanji'ye aldırsa bu karakteri ne kadar da güzel olur : ))

Son düzenleme:
Belli'de olmaz. Luffy'nin çoğu rakibi kendini geliştiremeyecek durumda olanlardı ama Lucci böyle bir karakter değil. Yaşı çok küçük olmasa da yine de kendini çok geliştirmiş olarak çıkacaktır bizi şaşırtacaktır. Ama tam o esnada Oda Sanji'ye aldırsa bu karakteri ne kadar da güzel olur : ))
Şimdiye kadar Luffy, mücadele edip kazandıklarıyla; tekrar muhattap olmadı. Moria saldıracak oldu, Jinbei cevabını verdi. Güçlü bir karakter tamam, kendini ekstra da geliştirmiştir ama Luffy'nin genç potansiyeli ile rekabet etmemeli benim için. Bir de seri uzayıp gidiyor zaten, dişe diş bir Lucci- Luffy mücadelesi tekrar görmek istemem açıkçası. Hatta mümkünse ben de Sanji'nin çok zorlanmadan almasını isterim. :D

Şimdiye kadar Luffy, mücadele edip kazandıklarıyla; tekrar muhattap olmadı. Moria saldıracak oldu, Jinbei cevabını verdi. Güçlü bir karakter tamam, kendini ekstra da geliştirmiştir ama Luffy'nin genç potansiyeli ile rekabet etmemeli benim için. Bir de seri uzayıp gidiyor zaten, dişe diş bir Lucci- Luffy mücadelesi tekrar görmek istemem açıkçası. Hatta mümkünse ben de Sanji'nin çok zorlanmadan almasını isterim. :D
Oda Lucci'ye ne kadar şaşalı bir giriş yaptırırsa o kadar gömer : P

Bu arc gelirse dolaylı yardımı dokunur zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık