Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Law'un seviyesi ortadayken, Kid'in de dayak yemekten başka bişey yaptığını görmemişken/duymamışken, Kid fanları boşuna fazla bi beklentiye girmeyin bence. Üzgünüm ama bırak yeni WB-Shiki olmayı şu saatten sonra bi Dof bile çıkmaz Kid'den, Oda'nın gözündeki yeri belli oldu artık..

Kid belki potansiyel olarak daha iyidir. Ama bence suan lucci yener. Kiddin meyvesi guzel bir meyve, ama iyi bir dourikide, tekkai diyen bir bedene ne kadar etki eder ? Hele birde 2 yilda, jyabura gibi tekkaide savasmayi ogrenmisse lucci ?

Dusunun; kid manyetizmayla demiri manipule edebiliyor, ama onlara haki yukleyemez. Ancak o demirden yiginla yaptigi kola belki yayabilir. Bu sartlarda disardan firlatilan picaklar =) etkisiz kalicaktir lucciye. Ve luccinin kidde her temasi ve vurusu omrunden goturur kidden. Ustelik rokougan demirin otesindende bence hasar verir. Yani lucci sadece busoshoku ogrenmisse bile kiddi yenicektir.

Kidden ben hala umitliyim, yeni jenarasyonda en azindan bir shiki olur. Ama daha yolu var. Lucci , luffyi dove dove yamultan ozel biri. Oda onemli yere gelicektir.

Zaten hep 2 haki ogrenir cikar dedim. E.oda hayalimi gecti cp-0 ya yamamis onu. Yinede baskan olsa bile, cp-0 daki en guclu kisi oldugunuda dusunmuyorum. Ama onunda muthis bir potansiyeli var. Ne demisti ? Ne kadar calisirsam o kadar guclenirim ;)

Kid belki potansiyel olarak daha iyidir. Ama bence suan lucci yener. Kiddin meyvesi guzel bir meyve, ama iyi bir dourikide, tekkai diyen bir bedene ne kadar etki eder ? Hele birde 2 yilda, jyabura gibi tekkaide savasmayi ogrenmisse lucci ?

Dusunun; kid manyetizmayla demiri manipule edebiliyor, ama onlara haki yukleyemez. Ancak o demirden yiginla yaptigi kola belki yayabilir. Bu sartlarda disardan firlatilan picaklar =) etkisiz kalicaktir lucciye. Ve luccinin kidde her temasi ve vurusu omrunden goturur kidden. Ustelik rokougan demirin otesindende bence hasar verir. Yani lucci sadece busoshoku ogrenmisse bile kiddi yenicektir.

Kidden ben hala umitliyim, yeni jenarasyonda en azindan bir shiki olur. Ama daha yolu var. Lucci , luffyi dove dove yamultan ozel biri. Oda onemli yere gelicektir.

Zaten hep 2 haki ogrenir cikar dedim. E.oda hayalimi gecti cp-0 ya yamamis onu. Yinede baskan olsa bile, cp-0 daki en guclu kisi oldugunuda dusunmuyorum. Ama onunda muthis bir potansiyeli var. Ne demisti ? Ne kadar calisirsam o kadar guclenirim ;)
"Kidden ben hala umitliyim, yeni jenarasyonda en azindan bir shiki olur."

Yeni Shiki Blackbeard bence ...;);)

Kid demir yığınıyla Dofi'nin yaptığı uyanışın aynısını yapamaz mı ?
Bu durumda Dofi uyanış yaparak Lucci'yi yenemez mi ?

Niye Kid-Samayı Luffy gibi bir vasıfsız ile kıyaslıyorsun :/
Kid'in g3 dışında bir ton etkili tekniği vardır. Luffy gibi g3'e mahkum değil...

Sen zaten kafadan yenemez diye düşünmüşsün tamamiyle Lucci üzerine yazılmış bir yorum yapmışsın.

Kid =Dofi+Luffy karışımı komplike bir karakter olarak çıkar.
Law ise poşet en fazla amiral ayarına gelir.

Son düzenleme:
Luffy Bm yi bile göremedi.Fark ortada.
Alıntıladığın yazıda anlatmak istedim zaten her şeyi. Tabi şu da var. Luffy'nin ki de anormal şartlarda gerçekleştiği gibi Kid'in de arkasından vurulup vurulmama ihtimali var. Yine de üçlü ittifaklarının ortasına Kaido düşmesi aslında bir şanstır. Hele ki Shanks ve tayfası hedeflerindeyken. Bizimkilerin ittifakının ortasına düşseydi herkes bundan bahsederdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık