Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
@kuroashi.no.sanji1993 haklısın :D

@Hakili Yumruk benim de düşüncem o. zoro seri sonunda amiral indirir en azından o güce ulaşır belki sanji de bilemiyorum. forumdaki genel algı ne amirali yonkou olacak yönünde. o da şu demek oluyor zoro amiral tanımaz koyar geçer. olmaz ama hatta kimse de olmaz böyle bir şey. luffyde de rogerda da öyle. rayligh ni kizaru durumu ciddiye alınacak bir şey değil ciddi söylüyorum. yani daha yeni çıkmış karizmanın kralını yaptıkları adamı tekleyip geçseydi kizaru ne olurdu allah aşkına :D bir iki dakika takıldılar işte o kadar. gençliğinde de bir amirali alabilecek denli güçlüyse roger ın kaya gibi sağ kolu varmış demek olur bu
Ya Zoro bence yonko seviyesine ulaşır ama bana göre zaten yonko ve amiral arasında büyük bir güç farkı yok.Bu serinin zirveleri yonko ve amirallerdir.Yonko 10'sa amiral 9 falandır.O yüzden zirve Zoro bana göre yonko eder ama tabii ki de bir amirali kolay kolay alamaz.Yüksek zorlukla falan alır.Onun dışında Ray kısmına katılıyorum.Kizaru vssi uzasa Ray için iyi şeyler olmazdı ki doğal olarak mangaka efsane olarak tanıttığı kişiye 2 chapter sonra dayak attıramazdı.O yüzden kısa kesti.

Ya Zoro bence yonko seviyesine ulaşır ama bana göre zaten yonko ve amiral arasında büyük bir güç farkı yok.Bu serinin zirveleri yonko ve amirallerdir.Yonko 10'sa amiral 9 falandır.O yüzden zirve Zoro bana göre yonko eder ama tabii ki de bir amirali kolay kolay alamaz.Yüksek zorlukla falan alır.Onun dışında Ray kısmına katılıyorum.Kizaru vssi uzasa Ray için iyi şeyler olmazdı ki doğal olarak mangaka efsane olarak tanıttığı kişiye 2 chapter sonra dayak attıramazdı.O yüzden kısa kesti.
o ince çizgiye hiç takılmıyorum zaten. bir yonkou bir amirali her defasında alır diyemiyorum sadece. insan üzerinde bıraktıkları etki açısından yonkoular paramparça eder diye düşünülüyor ama bunun meyvesi var hakisi var dorikisi var var oğlu var. zoro amirali yensin de ister seviye yonkou olsun ister amiral bu serideki en sağlam olaylardan biri olacak ilgilendiğim o :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık