Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace'in İntikamı

Ace'in İntikamı Meselesi?

• Kullanılan toplam oy
    166
Neden çıkamasın o seviyeye ? Fuji ve Sabo arasında ne kadar fark gördün ki ? Luffy aşağı yukarı 3. komutan seviyesinden 1 p-upa sağ kol seviyesine çıktı.Manga bitene kadar Sabo'nun 2 p-up alacağını düşünürsek gayette çıkabilir bence.
Akainu’ya nerdeyse denk olan aokijiyi yenecek seviyeye çıkar belki. Ama akainuyu yenemez. Akainu’yu yenebilmek için hakide çok üstün olması lazım ve ben hakisini o kadar geliştireceğine inanmıyorum. En az 3-4 yıl lazım.

Akainu çok sakat bir güce sahip. Tek bir anlık dalgınlık ya da hatada içinden geçiyor herif. Yonkou’lar ile başabaş kapışabilecek bir adam.

Büyük savaşta kim kime dum duma misali bir senaryoyla çıkarsa Akainu karşımıza Sabo'nun rakibi olur, akabinde indirilir. Eğer Akainu baş merkezli denizcilere ayrı bir ark olursa Luffy indirir. Akainu'nun ne derece baş rol oynadığına bağlı değişir. Ama o intikam alınır.

Akainu’yu kendisiyle beraber Garp götürebilir.

Luffy’nin Ace misali ölümün eşiğine geleceğini düşünüyorum. Ama Garp bu sefer Marineford’da yaptığını yapmayacak, ikinci bir acıya katlanamayacağı için Luffy’nin karşısındaki kişiyi durduracak. Ama eski gücünde olmadığı için kendisi de ya ölecek ya ağır yaralanacak.

Akainu veya bir başka büyük düşman da olabilir bu senaryo için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık