Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Bu forumda Ace’i neden bu kadar sevmiyorlar anlamıyorum. Seven bir kişi olarak ben de yonkou kaptanı seviyesinde demiyorum ama hakkını yiyorsunuz. Bu adam hep kendi doğrularını yaptı, boynunu güçlü karşısında eğdirmedi. Daima kardeşini korudu. R vitesine sonunda ölüm de olsa asla geçmedi. Bana göre bu adamı sevmeyenler, asla bu adam kadar cesaretli olamayacaklarından sevmiyorlar.
Cesaret ve aptallık arasında ince bir çizgi vardır.

Ace mahallenin ağır abisidir, alfasıdır herkes çekinir. Başka mahalle/sokaktan lavuklar geldiği zaman karşılarında önce Ace'i bulurlar.

Luffy mahalle tayfasındaki gürültücü, görece genç/ergen, mahalle abileri yanında dolaşan tiptir.

• Haha
Tepkiler: Lmw
Ace mahallenin ağır abisidir, alfasıdır herkes çekinir. Başka mahalle/sokaktan lavuklar geldiği zaman karşılarında önce Ace'i bulurlar.

Luffy mahalle tayfasındaki gürültücü, görece genç/ergen, mahalle abileri yanında dolaşan tiptir.
Çok ilginçtir ki timeskip öncesi caribou seviyesi olan smoker bile çekinmemiştir.

Keşke Zoro, Kid, Ace aynı tayfada olsaydı. Ace korsanlığın ilk yılında Zoro ve Kid'i bulup tayfaya katsaydı ama böyle 3 yoldaş/ 3 kafadar gibi takılsalardı.
R'ye takmayacakları için ya çabuk ölürlerdi yada çok daha hızlı yükselirlerdi büyük ihtimal.

Çok ilginçtir ki timeskip öncesi caribou seviyesi olan smoker bile çekinmemiştir.
Karakterleri gerçek dünyaya uyarlayamak için benzetme yaptım.
Yoksa seride amiral veya yonko değilsen ve isimli bir karaktersen kimse kimseden çekinmiyor yahu.

Dik basliligi onun olumune sebeb olurdu yine. Fazla atilgan birisi ve karsisina acimasiz birisi cikarsa hic sansi yok maalesef. Ace gibilerin sonu bazen kim vurduya da gidebilir.
Roger yaşlarında denize açılsaydı kimseye karşı yıkılmazdı da erken yaşlarda denizin tehlikelerine herkes kurban gidebilir bu evrende. Katılıyorum. Benim içimde ukte kalan haki dinamiğinden sonra seride işlenmemesi. Wano'da bol bol görürüz umarım.

Keşke Zoro, Kid, Ace aynı tayfada olsaydı. Ace korsanlığın ilk yılında Zoro ve Kid'i bulup tayfaya katsaydı ama böyle 3 yoldaş/ 3 kafadar gibi takılsalardı.
R'ye takmayacakları için ya çabuk ölürlerdi yada çok daha hızlı yükselirlerdi büyük ihtimal.
Ace: Beyler kusura bakmayın beraber yola çıktık ama biliyorsunuz benim 'baba figürüyle ilgili sorunlarım' var hazır BeyazBıyık'da babam olmak isterken bu fırsatı kaçıramam. İsterseniz sizde benimle birlikte katılın yada başınızın çaresine bakın. Tekrardan özür dilerim...

Ace ile ilgili spoiler yemeyen adamı tebrik etmek lazım.Googlea la bu adam kimdir neyin nesidir diye yazıyorsun mesela."One Piece A" yazıyorsun devamı gelmeden Ace death çıkıyor zaten.Muhammed Ali bile böyle kaçamamıştır darbeden. :)

Son mesajları görünce benim de aklıma geldi ilk okurken ölmesine bir 100-150 bölüm kala öğrenmiştim animeden öldüğü sahneyi falan açmıştım bakmıştım. Sonra okumaya devam ettim tüm MF boyunca öf öl artık öl yeter sıktı falan diyerekten okuyup ölünce de baya üzülmüştüm. Adama söve söve ağlıyordum mal mal atarlanıyor diye :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık