Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.9%
  • Sabo

Kullanılan: 80 63.0%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    127
Bu anketi bir hakaret olarak sayıyorum. Acein saboya tek üstünlüğü kullanmayı bile bilip bilmediği bilinmeyen h.hakisidir. Kalan herşeyde Ace'i tokat manyağı yapar Sabo. Herşeyi geç herif beyniyle düşünüyor.

Bahsedilen Ace haterları çıktı ortaya sanırım. Ortada öyle müthiş bi durumla Sabo'nun ezeceği bir sonuç olmaz bana göre. Denk olduklarını düşünüyordum lakin fanlık yapasım tuttu Ace alır diyorum. Sabo'nun fiziksel açıdan savunması ve teknikleri sağlam olabilir ama Ace de şeytan meyvesi var sonuçta. Meyveyle geliştirdiği sağlam teknikler var. Ace de HK de var bir de.

Bahsedilen Ace haterları çıktı ortaya sanırım. Ortada öyle müthiş bi durumla Sabo'nun ezeceği bir sonuç olmaz bana göre. Denk olduklarını düşünüyordum lakin fanlık yapasım tuttu Ace alır diyorum. Sabo'nun fiziksel açıdan savunması ve teknikleri sağlam olabilir ama Ace de şeytan meyvesi var sonuçta. Meyveyle geliştirdiği sağlam teknikler var. Ace de HK de var bir de.
Ne zaman birini eleştirsek hater oluyoz vay anasını ya :/ Meyve vs fiziksel güç + havani armament. Hmmm Zeka faktörüde baya ezici. H.haki ile Saboya napacaksa bayıltacak mı?

Her tartışmada buna değiniyorum ama 2y de haki faktörü çok farklı. Sebebi de marineford arcda da gözüktüğü üzere haki kavramının özellikle b. haki bakımından oturmamasıdır. Bu sebeple Ace'e haki kullanmayı bilmiyor falan demek haksızlık olacaktır. Tartışırken bu gerçeği dikkate almak lazım.

Hayır, hater olmakla alakası yok. :) Aşağı yukarı denk olduklarını ve bu şekilde devam edeceklerini fazlasıyla belirten bir mangaka var ortada. Sen buna rağmen bu iki karakterin arasına 2 yıl koyarsan insanlar da doğal olarak Sabo der.

Bir dakika pardon ben direk oyu verip yorumladım arada 2 yıl fark varsa tabiki de Sabo. Çünkü küçüklüklerini baz alırsak güçleri birbirine çok yakın hatta denk denilebilir arada 2 yıl fark olursa güç farkı bariz değişir.

EDİT: Üzülerek Sabo'ya verdim. 2 yıl sonraki Sabo yenemiyorsa bıraksın 2 numaralığı yani...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık