Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Magellan

Hayır konu ile ne alakası var. Onu geçtim nerede mallık yapmış.
Mallığından kaybediyor ya hep konuyla alakası bu. Nerde yaptığını da sen göremiyorsan yapacak bişey yok.

İkisi de adamdır. Pırıl pırıl çocuklardır.

Dragon da bu mallık dediğin şeye gidecek gibi zaten. Bence çok mal deme bu yüzden Ace'e. :/ Aynı son bekliyor Dragon'u da. :/
Ben Baltigo'yu terketmem der. Ölür gider.

Sonra millet mal der savunmak zorunda kalırsın. :/ Ben de Ace'e dediklerini hatırlatırım. :/
Ben adam değiller demedim lütfen. Mallar dedim :/ Herkese herşeye atar gider yapıyor adamlar :/

Ne diyon sen hiç bir şey anlamadım ben. Ace logia magellan'ın saldırıları zarar veremez ona şayet magellan haki bilmiyorsa. Genelde gördük ki fiziksel özelliğini etkileyen meyveler haki ile seviye atlıyor. Magellan'ın haki bildiğini farz etsek bile Ace yinede bu vs'yi alır fiziksel olarak güçlü birisi zati.

Hayır konu ile ne alakası var. Onu geçtim nerede mallık yapmış.
Şunu diyorum hani ateş üstün ya güya zehir erise bile magellanın hava yı kapladığı bir saldırısı var zehir onu diyorum. Ace haki biliyor da Magellanın o vs de haki kullanmayacağını nereden bileceğiz. Sonuçta OP bu

Şunu diyorum hani ateş üstün ya güya zehir erise bile magellanın hava yı kapladığı bir saldırısı var zehir onu diyorum. Ace haki biliyor da Magellanın o vs de haki kullanmayacağını nereden bileceğiz. Sonuçta OP bu
Ace havayı manipüle eder herhalde, zehirli gaza maruz kalmaz. Çok kolay bir vs olur onun için, uzaktan sürekli hiken atıp kaçar.:D

Mallığından kaybediyor ya hep konuyla alakası bu. Nerde yaptığını da sen göremiyorsan yapacak bişey yok.
Ben adam değiller demedim lütfen. Mallar dedim :/ Herkese herşeye atar gider yapıyor adamlar :/
Mangaka bunları tasarlarken gerçek dünyadan yararlanmış.

D.'ler=Çocukken tüm sorunlarını kendi çözen, kavgadan korkmayan, arkadaşına bir şey oldu mu ölümüne dalan çocuk tipi. ;)

Kutsallar: Tırsak, korkak süt çocukları. Dayak yiyince annesini-babasını çağıran tip.(Kutsalların amiral çağırması)

Bundan yani hep bu atar, gider. :D

Mangaka bunları tasarlarken gerçek dünyadan yararlanmış.

D.'ler=Çocukken tüm sorunlarını kendi çözen, kavgadan korkmayan, arkadaşına bir şey oldu mu ölümüne dalan çocuk tipi. ;)

Kutsallar: Tırsak, korkak süt çocukları. Dayak yiyince annesini-babasını çağıran tip.(Kutsalların amiral çağırması)

Bundan yani hep bu atar, gider. :D
Zamanında kutsallar D.'lerin eline vermiş. 1 Kutsal = 2 D. ediyor.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık