Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Yok bir de Ace herkesin onu gelip kurtarmasını isteseydi. Şu koyu kısımları zaten bırakta yapsın. Onun yüzünden kaç kişi öldü MF'da. Öyle sorumsuzca davranabileceğin bir ortamda değilsin. Hadi her şeye tamam dedik. Dönüp Akainu'ya niye saldırırsın. Bariz amacı belli. Ki bu noktada sadece sen yoksun. Tayfan var. Kardeşin var. Tek başına olsan tamam diyeceğim.
Herkes mal bir Ace adam. Kimse Akainu'nun sözlerini kaale almıyor o alıyor.:D
Onun yüzünden ölen falan yok Hasan, bu eleman 12, 13 yaşındaki çocukların eline silah mı veriyor ? Eşek kadar adam olmuşlar kendi iradeleri var, kendi tercihleri var hani Ace için neden ölmüş olsun bunlar ?

Ace ile Luffy arasında fark var, Ace intikam güden, kindar bi eleman öyle Jimbei'nin kafasına vurup hadı şunlada ittifak olak, hadi şurdan da kaçak dediğinde la kaybol git diyecek biri :hhh:

Dönüp Akainu'ya niye saldırırsın.
Delikanlılık diyoruz buna Hasan!!! Mertlik, adamlık diyoruz.Ha siz kerizlik, mallık diyebilirsiniz o başka...
Şuan ders çalışmam gerekmese sabaha kadar ''ACE VE DELİKANLILIK'' üzerine konuşurdum ama ben kaçar :sapkali:
Sahi bu arada Ace gibi duygusu, hayatı, kişiliği bu kadar kısa sürede böylesine dolu dolu anlatılan karaktere boş deyipte her hafta nasıl o mangayı okumaya tahammül ediyorsun? Özellikle de son haftalarda

Delikanlılık diyoruz buna Hasan!!! Mertlik, adamlık diyoruz.Ha siz kerizlik, mallık diyebilirsiniz o başka...
Şuan ders çalışmam gerekmese sabaha kadar ''ACE VE DELİKANLILIK'' üzerine konuşurdum ama ben kaçar :sapkali:
Sahi bu arada Ace gibi duygusu, hayatı, kişiliği bu kadar kısa sürede böylesine dolu dolu anlatılan karaktere boş deyipte her hafta nasıl o mangayı okumaya tahammül ediyorsun? Özellikle de son haftalarda
Orada boş dediğim sorumluluğu olmamasıydı. Büyük yük WB'de tayfa onun kontrolünde korumasında. Ace istediği gibi yola çıksa da tayfanın başında WB var. Onu dedim.

Adamlık bazen sevdiklerin için seni yıpratan şeyleri alttan alabilmektir. Çok farklı bakış açımız var olaylara.

İyi Zoro adam değildir desem ona da karşı çıkacan. Ama ikisi tam olarakta parmak bastığım konuda farklılık gösteriyor. Zoro Mihawk'a diz çöker Luffy için. Ace ise kendi tatminini arar. Bencilce davrandı bu kadar net. Adamlıkla felan alakası yok. Senin demene göre WB dahil bütün tayfası adam değil bir tek Ace adam.

@RedTeroR

Ace'i severim ama yukarıdaki gibi bakıyorum olaya.

Adamlıkta Luffy'i bile sollamış yegane karakterdi Ace.
Ölmese %100 korsan kral olacak isimdi.Ya beyazsakal için uğraşırken bir bakmış kendini en tepede bulmuş olacaktı yada Wb zaten onu oraya çıkaracaktı. :)

Ace yaşasaydı ben bu adamı öldüremiyorken niye bu lastiği kk yapmaya uğraşıyorum ki der mangayı sonlandırırdı mangaka.Toriko gibi yarıda kalırdı yeni dünya kısmını çizmezdi seri sonlanırdı bence. :) Sonrasında Ace kk olacak çünkü çizmeye gerek yok.

Adamlıkta Luffy'i bile sollamış yegane karakterdi Ace.
Ölmese %100 korsan kral olacak isimdi.Ya beyazsakal için uğraşırken bir bakmış kendini en tepede bulmuş olacaktı yada Wb zaten onu oraya çıkaracaktı. :)

Ace yaşasaydı ben bu adamı öldüremiyorken niye bu lastiği kk yapmaya uğraşıyorum ki der mangayı sonlandırırdı mangaka.Toriko gibi yarıda kalırdı yeni dünya kısmını çizmezdi seri sonlanırdı bence. :) Sonrasında Ace kk olacak çünkü çizmeye gerek yok.
Heh iste bunu demeyelim, zaten herkes farkindadir diyoruz ama illa soyletecekler.
Siteye yeni katilanlar icin bir kez daha altini cizelim ;
Ace'in potansiyeli Luffy'nin potansiyelinden cok cok daha fazladir

Heh iste bunu demeyelim, zaten herkes farkindadir diyoruz ama illa soyletecekler.
Siteye yeni katilanlar icin bir kez daha altini cizelim ;
Ace'in potansiyeli Luffy'nin potansiyelinden cok cok daha fazladir
Ace'i WB bile KK yapamazdı. İkisi de looser işte. Biri Roger varken olamamış. Diğeri de Teach 'e yenilmiş.

Ace'i WB bile KK yapamazdı. İkisi de looser işte. Biri Roger varken olamamış. Diğeri de Teach 'e yenilmiş.
Ha luffy hic yenilmedi. Baskasinin yardimi olmasa buggy, croco, ceaser falan beni öldürecekti, luffy'i degil. Zaten luffy hic kimsenin elinde tutsak olmaz canim, sadece Ace olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık