Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokemon Stadium 2

Japonya'da Pokémon Stadium Gold & Silver olarak bilinen Pokémon Stadium 2, Nintendo tarafından Nintendo 64 için geliştirilen ve yayınlanan bir strateji video oyunudur. Serinin birinci ve ikinci nesillerinden 251 Pokémon'un tamamını içerir.

Oynanış Videosu

Konusu açılmış mı göremedim, efsane bir oyundu. Nostalji olarak başlığı dursun. :)

Nintendo DS zımbırtısı çıkana kadar Pokemon oyunlarının bir ruhu vardı, ya da biz çocuktuk diye güzel hatırlıyoruz bilemedim. Bu oyun da dahil olmak üzere emulatörle oynadığım Pokemon oyunları şimdiki çoğu yüksek grafikli oyundan kat kat fazla zevkliydi.

Nintendo DS zımbırtısı çıkana kadar Pokemon oyunlarının bir ruhu vardı, ya da biz çocuktuk diye güzel hatırlıyoruz bilemedim. Bu oyun da dahil olmak üzere emulatörle oynadığım Pokemon oyunları şimdiki çoğu yüksek grafikli oyundan kat kat fazla zevkliydi.
Pokemon fire red serinin bence hala en iyi oyunu. Katılıyorum.

Nintendo DS oyunları yine iyiydi de asıl 3DS çıkınca kötüleşti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık