Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Beni hatırlayı işaretle
ayarlara falan bak Google Play Oyunlardan giriş yapılıyorsa o zaman gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Açtıp yükledikten sonra kapasa bari. Virüslü bi yerlere girerse iş yaş...
Çok duş muhabbeti yaptığı için evet kapar sonrasında umarım...

Görür yazılanları.

Sariyor mu arkadaşlar ona göre yüklemeyi planlıyorum.

Birde Pokemon yakalamak için dışarı çıktığımızda veri paketini mi açmalıyız? Öyleyse ben diger ay başlayayım.

Bu pokestoplar nasıl çalışıyor. 5-6 tanesinin yanına gittim hiçbirinden de bir şey alamadım. Bilen var mıdır?
@Integrale sen bilirsin, bi' fikrin var mı?
Pokestop'a gidince o nokta haritada büyür, açılır falan bi genişler o mavi top :D Öyle olunca üstüne tıkla, daire şeklinde mekanın resmi çıkınca onu parmağınla yana kaydır. İtemler düşer baloncuklar içerisinde, balonların üstüne tıklayarak alabilirsin itemleri.

Oyunda ilerleme hızınız nedir? Kendi adımlarınız ile senkronize mi ilerliyorsunuz? Ben 100 metre gidiyorum, oyunda 2 gıdım gidiyor. :S

@Tian nearby olayıyla ilgili şöyle bir şey yapmışlar belki yardımı olur:

Sariyor mu arkadaşlar ona göre yüklemeyi planlıyorum.

Birde Pokemon yakalamak için dışarı çıktığımızda veri paketini mi açmalıyız? Öyleyse ben diger ay başlayayım.
Evet veri ve gps açmak gerekiyor o yüzden şarjı emiyor adeta.
Oyunda ilerleme hızınız nedir? Kendi adımlarınız ile senkronize mi ilerliyorsunuz? Ben 100 metre gidiyorum, oyunda 2 gıdım gidiyor. :S
Haritadaki konumun doğruysa sıkıntı yoktur hocam, bir yol ayrımına geldiğinde oyunda da aynı dönüşteysen normal.

Son düzenleme:
ya geziyorum geziyorum bişey çıkmıyor. ayrıca sürekli bağlantı hatası oluyor. bunu yaşayan başka kimse var mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık