Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

Doğum tarihine göre erkekler için favori çizgi film genelleme

85-89= Tsubasa
89-92 = pokemon
93- = digimon
94-95 = beyblade

Bu demek değil ki 92 doğumlu beyblade sevemez.
Ama 94 doğumlu tsubasa sevmesi çok zor çünkü 2000’den önce tvde tekrarları yayınlanan bölümlere yaş olarak yetişmesi güç.

Hayır rövanşı verdiler. Charizard ilk dövüşte Ash'i dinlemeyip kendi dövüşüyordu. Bu onun genel sorunuydu hatta. Gene bir şekilde kazanıyordu dövüşleri Poliwrath dövüşünde ise rakip çok güçlüydü ve Charizard'ı dondurmuştu.

Ash kaç gün onu ısıtıp, sevip kendine getirmişti. Charizard da sevgiden etkilenip Ash'e güvenmeye başlamıştı. Poli'yi Ash'ten aldığı direktiflerle yenmişti ve bundan sonra artık dövüşlerde Ash'i dinlemeye başlamıştı.

Edit: Bir okul öncesi bir de okul sonrası günde 2 kez izleyince seri beynime kazınmış. xd
Sanıyorum Charizard'ı eğitime teslim etti ve yayından kalktı.
Ancak önceki arkadaşın dediği gibi rövanşı yayınlamamış da olabilirler cünkü merak ettiğimi hatırlıyorum.

Sanıyorum Charizard'ı eğitime teslim etti ve yayından kalktı.
Ancak önceki arkadaşın dediği gibi rövanşı yayınlamamış da olabilirler cünkü merak ettiğimi hatırlıyorum.
Kanal 7 koymuş. :D

Edit: Ben sonra mı izledim acaba? Bilemedim. Anılarım karışmış olabilir. :D

Çocukluğumda bunun bir kağıt oyunu vardı çikolatanın mı yanında çıkıyordu orayı pek hatırlamıyorum ama ilk çıkan pokemon poliwhirl di onu çok iyi hatırlıyorum.

Kanal 7 koymuş. :D

Edit: Ben sonra mı izledim acaba? Bilemedim. Anılarım karışmış olabilir. :D
Şampiyonlar ligi finali halt etmiş :alkis:
Başka bişey söylim şimdi hatırladım.
Bu bölümdeki şu müzikleri falan duyunca sanki final gibi gelmişti.
Atlayan çocuktan dolayı heralde bize özel final yaptılar diye düşünmüştüm.
Çocukluk işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık