Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Pokémon GO

'Korsanfan Genel' forumunda kadir †. tarafından 7 Tem 2016 tarihinde açılan konu

1. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 7,274
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu.Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokémon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak.Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler.Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlanacak.

Oyun devrim niteliğinde sohbet muhabbet kısmı da burası olsun :D

Apk'sını buradan indirebilirsiniz.

2. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
    Mesaj Sayısı 6,478
    Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
    Indirdim oyunu ama acayip gereksiz ve boş bir oyun ya. Evde yatağımın üstünde çarmendır yakaladım bir sonraki pokemonu karşı mahalledeki camide gösteriyor. Şimdi işin yoksa camiye git pokemon yakala. Abim Miamide yaşıyor orda insanlar hep sokaklara dökülmüş pokemon yakalamak için. İşsiz olacaksın bisiklete atlayıp dolaşacaksın yoksa acayip fuzuli. :D

3. MDL_Roronoa (Üye)
    Mesaj Sayısı 952
    Üyelik Tarihi16 Nis 2015
    Geliştirilmeye çok müsait bir oyun. İlk sürümler olduğundan pokemon yakala falan dışında pek bir esprisi yok. İleride çok daha iyi şeyler çıkacaktır. Ortalık kuştan geçilmiyor :D

4. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 7,060
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Merak ettim bir bakayim :)

Dünden buyana durmadan sohbetini yapiyorsunuz.

5. Raijin Üye

Raijin (Üye)
    Mesaj Sayısı 843
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2013
    Telefonun android sürümü yetmiyor bu oyuna. Fena hayal kırıklığı yaşadım.

6. Integrale Mamba Mentality

Integrale (Mamba Mentality)
    Mesaj Sayısı 2,530
    Üyelik Tarihi28 Oca 2011
    Dün 1.41 km yürütmüş beni :D Şimdi de çantamda 2 km yürüyünce kırabileceğim bir yumurta var, şu sıcakta yine yürüyeceğim. Oyun gerçekten devrim niteliğinde bu arada.

7. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,170
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Güzelse indireceğim ama yakında sokakta kendi kendine triplere giren çocukları görürsek. Kesin Türkiye'de yine biri camdan atlar haberlere çıkarız.:D

8. Maeglin_Palantir (bilalcano)
    Mesaj Sayısı 343
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    La şimdi yürümesi için yürümem mi lazım bende niye tıklıyorum gitmiyor diyorum

9. Knocking Master Oh My Gosh

Knocking Master (Oh My Gosh)
    Mesaj Sayısı 1,360
    Üyelik Tarihi21 Haz 2014
    Otobüsde giderken açın pokemon şenliği yaşanıyor.

10. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 16,371
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Ekmek almaya giderken Zubat'ım oldu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık