Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro nun hainliği mümkün hatta tutuklanıp dressrosaya götürülmesi planlı olabilir. Baştan beri bütün plan biliniyor olabilir. Sonuçta bu kaido denen adam doğru zaman için beş yıl beklemiş biri. Araya birilerini sokuşturmuş olması tuhaf olmaz.

Hain Denjiro değilse Momo ile Kinemon'un baba oğul olayına döncek iş. Gösterilen 8 karakterin hain olması şimdiye kadar gösterilenlere ters olur. Hiç çıkacağını sanmıyorum ama en azından Denjiro'yu görmedik.

Hain Kawamatsu çıkacak. Bende beklemiyordum ama Orochi'nin eline planlar geçtiği zaman Hiyori'nin Kuzey Mezarlığında olduğunu öğrendi. Eğer hain 9 Kın içindeyse bu bilgiye sahip olan tek kişi Kawamatsu. Kuzey mezarlığında Hiyori'yi bıraktıkları zaman yanında sadece Zoro ve Kawamatsu vardı. 9 Kın'a açıklama yaparken Hiyori'nin güvende olduğunu söyledi sadece, Kuzey Mezarlığında olduğunu söylemedi.

13 yıl boyunca zehirli balıkla beslediler öldürmek için sözde. Lakin Kaido güçlü kişileri safına çekmek isteyen biri. Niye Kawamatsu'yu safına çekmek için çabalamadı da Ashura'ya teklif etti. Kawamatsu, Wano tarihinin en güçlü güreşçilerden biri olarak geçiyordu. Kaido safına çekmesi halinde epeyi güçlü bir müttefik elde ederdi ama bunu yapmadı. Burada bir tuhaflık var. 13 yıl boyunca beslediler ve 9 Kın harekete geçtiği zaman yine içeriden bilgi akışı sağlasın diye hapiste esir düşmüş izlenimi vermiş olabilir. Çünkü Orochi ve Kaido 20 yıl sonra 9 Kın'ın hayaletlerinin yeniden harekete geçeceğini biliyordu. Bu yüzden 9 Kın harekete geçtiği zaman Kawamatsu'yu da o hapisten kurtarmak zorunda olacaklardı. Kawamatsu'yu isteseler her türlü yok edebilirlerdi.

Asıl soru şu, neden ihanet etti?

Reddit'e birisi böyle bir şey derlemiş.

Burasıda baya ilginç.

Hain'in kim çıkacağından ziyade niye hainlik ettiğini merak ediyorum.

Kawamatsu'nun hain olmasını hepsinden daha yüksek görüyorum. 13 yıl hapis yattı. Günde bir zehirli balıkla o kiloda kalması mümkün değil. İçeride beslediler bunu, yanına girip de öldüremiyorlar mıydı da o zindanda ölmesini bekliyorlar?

Ayrıca mahkum madenlerinde Kid, Luffy ve Hyogoro çalıştırılırken o bir zindanda niye çürümeye terk edilsin. Kafamı bulandıran Kawamatsu şu anda.

Kuzey Mezarlığında olduğunu 9 Kın içinde sadece Kawamatsu biliyordu. Bu bilginin Orochi'nin eline geçmesi imkansız. Mangada Kawamatsu, Hiyori'nin güvende olduğunu söylüyor sadece. Nerede olduğu bilgisini vermiyor. Eğer Kawamatsu çıkmazsa diğer seçenek Kanjuro olabilir onunla ilgili bir delil yok ama.

Hain'in kim çıkacağından ziyade niye hainlik ettiğini merak ediyorum.

Kawamatsu'nun hain olmasını hepsinden daha yüksek görüyorum. 13 yıl hapis yattı. Günde bir zehirli balıkla o kiloda kalması mümkün değil. İçeride beslediler bunu, yanına girip de öldüremiyorlar mıydı da o zindanda ölmesini bekliyorlar?

Ayrıca mahkum madenlerinde Kid, Luffy ve Hyogoro çalıştırılırken o bir zindanda niye çürümeye terk edilsin. Kafamı bulandıran Kawamatsu şu anda.

Kuzey Mezarlığında olduğunu 9 Kın içinde sadece Kawamatsu biliyordu. Bu bilginin Orochi'nin eline geçmesi imkansız. Mangada Kawamatsu, Hiyori'nin güvende olduğunu söylüyor sadece. Nerede olduğu bilgisini vermiyor. Eğer Kawamatsu çıkmazsa diğer seçenek Kanjuro olabilir onunla ilgili bir delil yok ama.
Nerede olduğu bilgisini veriyor aslında. Silahları nerede bulduğunu söylemişti. Kaldı ki Orochi zaten Hiyori'nin tam olarak nerede sakladığını bilmiyor. Kuzeyde bir yerde diyor.

Tüm bunları geçersek Kawamatsu, Raizo'nun Zou'da olduğunu bilmiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık