Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten adanın vivre kartı yok muydu onlarda ? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Razino nun vivre kartı olsa ellerinde yine bulurlar çünkü adama doğru gidiyor. O büyük filin vivre kartı vardı ellerinde.
Filin değil Raizo nun vivre kartı vardı ellerinde.Filin olsa daha öncede giderlerdi Zou ya.Raizo Wano da olduğu zaman vivre karta ihtiyaç yok ki...zaten istihbaratı verir Orochiye düzenli bir şekilde.Niye ortaya çıksın ki. Polisler cetelere adam sokarlar.Suçluları bilirler ancak hemen davranmazlar taki istedikleri operasyonu suç üstü yapana kadar.

Bal şimdi Jack filden o kadar zarar gördü ancak fili bir daha bulamaz çünkü Raizo artık orada değil.Jack gibi biri filden o darbeyi aldıktan sonra o fili sağ bırakmazdı.Ancak peşinden gidemiyor çünkü bulamıyor.

Hain yok.Apoo duymuştur diyim de farklı bir yorum olsun.Bir türlü göremedik zaten kendisini.

Bal şimdi Jack filden o kadar zarar gördü ancak fili bir daha bulamaz çünkü Raizo artık orada değil.Jack gibi biri filden o darbeyi aldıktan sonra o fili sağ bırakmazdı.Ancak peşinden gidemiyor çünkü bulamıyor.
Acaba Jack'i denizden çıkaran da bu hain mi? Raizo ya da Kanjuro yardımıyla çıkmış olabilir mi? En azından haber vermişlerdir. Jack fil tarafından vuruldu, denizde gelin alın diye.

Filin değil Raizo nun vivre kartı vardı ellerinde.Filin olsa daha öncede giderlerdi Zou ya.Raizo Wano da olduğu zaman vivre karta ihtiyaç yok ki...zaten istihbaratı verir Orochiye düzenli bir şekilde.Niye ortaya çıksın ki. Polisler cetelere adam sokarlar.Suçluları bilirler ancak hemen davranmazlar taki istedikleri operasyonu suç üstü yapana kadar.

Raizo'nun vivre kartı olsa onlarda filin üstünde de bulurlardı. Raizonun değil bence.

Acaba Jack'i denizden çıkaran da bu hain mi? Raizo ya da Kanjuro yardımıyla çıkmış olabilir mi? En azından haber vermişlerdir. Jack fil tarafından vuruldu, denizde gelin alın diye.
Jackin gemisinin enkazını Raizo biliyordu.İttifak kurulduğunda Luffy Big Mom adasına gitti peki Raizo nereye gitti ? 822. bölümde Kinemon ile wanoya gitti.Wanoda jack in yerini nasıl buldular bu sefer jack in vivre kartıyla sanırım

Raizo'nun vivre kartı olsa onlarda filin üstünde de bulurlardı. Raizonun değil bence.
Jack zaten fili bırakmaya niyeti yoktu ki...Ona göre Raizo yu dolayısıyla Momoyu bulması sadece zaman meselesiydi.Ta ki Doffynin yenildiği haberini alıp adadan ayrılana kadar.Giderken bile arkada adam bıraktırıp aratmaya devam ediyor Jack

Hain olan ben hainim diye ortaya çıkmadığı sürece bunu yapabilecek tek isim Law'dı zaten. Onun ayyuka çıkarması ona yakışır bir hareket. Beyin koksun istiyorum az. :cool: Koklat E.Oda. :oleyo2:
Hemen gaza gelin zaten iflah olmaz Law'cular :D Öyle bir bölüm çizerse kendinize mukayyet olun bari de ekranı parçalamayın gaza gelip :D
Lastik gibi nereye ceksen uzuyor ya :D Kiku da olabilir bak. :gamyon: Baya şüpheli geldi bunları görünce
Ne gördün ki :confused: Kiku olmasın ya severim onu :(

Kin'emon'un yapacağı plandan ne beklersin şıkkını seçtim ama var galiba. Kiku, Inu, Neko üçlüsünden biri değildir umarım. Üçü çok tatlış kimseler.

Sesli düşünüyorum, karşı taraftaki bir şeytan meyvesi kullanıcısının marifeti olabilir mi acaba planın ortaya çıkması?

Üye silindi 1004

Hain Sanji çok net. Bunu göremeyen de ne bileyim iyi niyetli falan filandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık